Bang&Olufsen’den BeoVision 7-55 | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Bang&Olufsen’den BeoVision 7-55

Bang&Olufsen’den BeoVision 7-55


Dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri markası olarak kabul edilen Bang & Olufsen, merakla beklenen yeni LED televizyonu BeoVision 7-55’i teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu. Entegre Blu-ray oynatıcıya sahip olan yeni BeoVision 7-55, yüksek görüntü kalitesi ve nefes kesen dijital ses sistemi ile 3D sinema keyfini evlere taşıyor.

Danimarkalı teknoloji devi Bang & Olufsen, yeni 3D LED televizyonu BeoVision 7-55’i piyasaya sundu. Bang & Olufsen’in LED ürünleri içerisinde büyük beğeni toplayan yeni BeoVision 7-55, entegre Blu-ray oynatıcısının yanı sıra 3D özelliği sayesinde ekran başındakileri koltuklarından alıp, aksiyonun ta kendisine götürüyor. Son teknoloji ile donatılan BeoVision 7-55, eşsiz görüntü performansı ve dijital surround ses sistemi sayesinde benzersiz bir seyir keyfi sunuyor.

3D ile gerçek yanı başınızda:

Entegre Blu-ray oynatıcıya sahip nadir LED televizyonlardan biri olan BeoVision 7-55, doğrudan LED fon ışığı kullanılarak daha fazla kontrast elde etme imkanı tanıyor. BeoVision 7-55’de kullanılan yeni 3D teknolojisi sayesinde film ve oyunlar artık yanı başınızdaymış gibi gerçekçi bir hal alıyor. Bang & Olufsen tutkunları BeoVision 7-55 ile evde sinema keyfini ister 2D ister 3D olarak izleme şansına sahip olurken en hızlı aksiyon sahnelerini bile büyüleyici bir görüntü kalitesi eşliğinde seyredebilecekler.

Müşterilerine en son teknoloji ile geliştirilen bir BeoVision 7 deneyimi sunmaktan dolayı son derece memnun olduğunu belirten Bang & Olufsen CEO’su Tue Mantoni “ Dünya çapında büyük beğeni toplayan BeoVision 7 serisi, LED ürünlerimiz arasında lider bir televizyon çözümü olarak kabul ediliyor. Ayrıca BeoVision 7 serisi, görüntü sistemleri portföyümüzdeki en çok satılan ürünler arasında yer alıyor” diye konuştu.

www.goodspeed.com.ua
квартиры без посредников
gss.com.ua/

1.217 views

Etiketler:,

Comments are closed.

gebze evden eve nakliyat