Gerçek Sinema Deneyimi | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Gerçek Sinema Deneyimi

Gerçek Sinema Deneyimi


Berlin’deki IFA konferansında Sony Professional, izleyicilere eşsiz bir 3D ev sineması deneyimi sağlayan en yeni ev projektörü VPL-VW95ES’i tanıttı. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında duyurulan VPL-VW90ES’in bir üst modeli olan VPL-VW95ES, Sony’nin yeni 3D ev sineması projektörü olma özelliğini taşıyor. Sony’nin 3D Dünyası vizyonunu gerçekleştirmede önemli bir adımı temsil eden VPL-VW95ES yeni dinamik lamba kontrol teknolojisini kullanıyor ve 3D filmi sinema tutkunlarının isteklerini karşılayacak şekilde canlı ve aydınlık görüntüler sunuyor.

Sony Professional’da ürün müdürü olan Tak Nakane, “Oldukça dinamik olan kontrast oranı (150,000:1) ve daha gerçekçi bir sinema deneyimi ile eşsiz bir resim kalitesi sunuyor. VPL-VW90ES ile ilgili müşteri görüşleri dikkatlice ele alındı ve izleyicilere şimdiye kadarki en iyi ev sineması deneyimini sağlayacak şekilde, o görüşlere göre değişiklikler yapıldı. Ev sinemasının konforu, düşük fan gürültüsü, esnek resim ayarlaması ve kullanıcıların bir düğmeye basarak 2.35:1 en boy oranını ayarlamalarına izin veren resim pozisyonu belleği ile oldukça geliştirildi” diyor.

3D Blu-ray’de şimdi belirli sayıda filmin hazır olması, VPL-VW95ES’in izleyicilere evde de yerel sinemalardaki deneyimi sunmasınısağlıyor. Ürün, izleyicilere canlı ve aydınlık görüntüler verecek şekilde, iris ile kullanıldığında dinamik kontrast oranını maksimum seviyeye getirmek için bir kontrast geliştiriciyi içeren Sony’nin Advanced Iris 3 teknolojisi ile donanmıştır. Motionflow teknolojisi, hareket izini ve titreşimi azaltıyor, böylece izleyicilere eşsiz bir resim kalitesi sağlıyor.

Yeni özellikler arasında, herhangi bir 2D kaynaktan 3D etkisi yaratmak için 3D modu da var. Ek resim pozisyonu belleği de, en boy oranını ayarlamak için pozisyonları hatırlıyor ve kullanıcılar sinema genişliğindeki bir ekran boyutu ile sinema keyfini çıkarabiliyor. Bunun yanında Sony’nin 3D gözlükleri de yenilendi ve $ daha hafifledi, lensin etrafına verici yerleştirildi, böylece bir kablo ile bağlanması veya kurulması gerekmiyor.

Çok yönlü bir cihaz olan VPL-VW95ES kesintisiz bir şekilde 2D ve 3D filmleri gösterebiliyor. Gelişmiş bir soğutma sistemi bulunan projektör, arka planda sessizce çalışırken fan gürültüsü düşük lamba modunda 22dB’de tutuluyor. Ayrıca VPL-VW95ES, motorla ayarlanabilen ‘Lens Değiştirme’ fonksiyonuna da sahip. Kurulum işlemi oldukça basit olduğundan resim kolaylıkla ayarlanabiliyor.

Health Consultation
kvartiraarenda.com/
диваны купить

1.455 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.

gebze evden eve nakliyat