Hidrolik Press Özellikleri ve Kullanıldığı Yerler | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Press Makinaları - Hidrolik Press Özellikleri ve Kullanıldığı Yerler

Hidrolik Press Özellikleri ve Kullanıldığı Yerler

Hidrolik presler sanayi sistemlerinde ve imalathanelerde sıklık ile kullanılan yüksek tonajlı basma gücüne sahip sıkıştırma makineleridir. Kapalı bir sistemdeki yağı sıkıştırarak basınçlı bir şekilde hareket etmesi sağlanarak sert demirleri, saç paketleri kıvırmada ve plastik gibi yumuşak malzemeleri birleştirmede kullanılmaktadır. Uyguladığı yüksek tonaj ve kalıpları sayesinde istenilen ebatta ve sağlamlıkta materyalleri işlemektedir.

Hidrolik pres makineleri çalışma prensibi ve içeriğindeki sistemin sade olması az arıza yapmasını sağlamaktadır. Bakımları da oldukça kolay ve pratik olan bu makineler ile uzun yıllar sorun çıkarmadan çalışılmaktadır. Düzenli ve periyodik bakımlar ile pres makinesinin verimi ve performansı ilk günkü gibi korunduğu için seri üretim sayısında bir düşüş ile karşılaşılmamaktadır.

Büyük güçlü pres makineleri genellikle saç blok tabakalarını kıvırmada, metal, plastik gibi yüzeylere delik açmada, kesim işlerinde, çeşitli materyallere damga vurulma da, katlama, perçinleme ve yapıştırma gibi geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Oldukça sık kullanılan hidrolik pres makinesinin hatalı işlemlerde ve ani durumlarda hızlı bir şekilde durdurulması için özel sistemler ile donatılmıştır.

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Pres makinası

Pres makinası

Hidrolik Pres Makinası

Hidrolik Pres Makinası

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Pres Makinesi

Pres Makinesi

Incoming search terms:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1840 v4a8SPs5Bla3LLQ36ZT3kWHYSDoePiTZtxj2lo8TK9qngUmszV4LfwPT2YYCklL_ 5ba43de3eb0f0a61eede48ec0a367feabe2e1f08&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

7.552 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.