XXL Elektrikli Süpürge Hortumu | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - XXL Elektrikli Süpürge Hortumu

XXL Elektrikli Süpürge Hortumu


Profilo’nun 5 metre hortum uzunluğa sahip olabilen yeni elektrik süpürgesi VS6PT24XXL ’nin tanıtımı için sosyal medyada başlatılan tanıtım kampanyası büyük ilgi görüyor. “thebiip.com/the hortum.com” projesi önce 12-23 Eylül arasında gerçekleştirilen teaser çalışması ile başladı. Yapılan sokak röportajlarında “hortum” kelimesi “bip”lenerek oluşturulan ve www.thebiip.com adresinde yayınlanan viral video, izleyenleri hem eğlendirdi hem de merakta bıraktı. Youtube, Dailymotion, AlkışlarlaYaşıyorum ve İzlesene video sitelerinde hızla yayılan viral video, 300.000’ni aşan izlenme rakamına bir hafta gibi kısa bir sürede ulaştı.

23 Eylül’de bip’siz olarak yayınlanmaya başlayan videoyu izleyenler, “bip”lenen kelimenin “hortum” olduğunu öğrenmiş oldular. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, 5 metreye uzatılabilen hortumu ile halı, araba ve diğer zor ulaşılan yerler için “dip bucak” temizlik yapma olanağı sunuyor. Yeni XXL hortumlu elektrik süpürgesinin tanıtımı çalışmaları şimdi de sosyal medyada başlatılan bir yarışma ile devam ediyor. Bu ilginç yarışmayı, www.thehortum.com adresindeki sitede yaptığı işlemler sonucu en fazla “cm” (santim) biriktirenler ve böylece hortumunu en fazla uzatanlar kazanacak!

Yarışmaya katılmak isteyenler öncelikle www.thehortum.com sitesine Facebook hesapları ile bağlanıyorlar ve yaptıkları pek çok işlemden “cm” kazanıyorlar. Örneğin www.thehortum.com sitesini Facebook ve Twitter’da paylaşanlar/share edenler veya Facebook taki arkadaşlarından destek isteyenler cm’lerine cm katıyorlar! Siteye korku, komedi, aşk, ve aksiyon temalı videolar ile fotoğraf koymak da cm kazanmanın diğer yöntemleri arasında olacak. Ayrıca, sitedeki video ve fotoğraflar beğenildiği zaman da cm kazanabilinecek. Bunlarla da kalmayıp haftanın fotoğrafı ya da videosu seçilenler ekstra cm kazanacaklar! Yarışma Ekim sonuna kadar devam edecek ve yarışma sonunda en fazla cm’i biriktirerek en uzun hortumu yapanlar Profilo’dan sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Profilo’nun 5 metreye uzatılabilen ekstra uzun hortumu ile kullanıcılara “dip bucak” temizlik yapma olanağı sunan, 2400 Watt’lık güce sahip XXL hortumlu elektrik süpürge, entegre aksesuarları ve süpürme başlıklarıyla 4 l toz alma kapasitesine sahip. Ayrıca yeni VS6PT24XXL modelin ekstra hijyen sağlayan özellikleri bunlarla da bitmiyor, yeni elektrikli süpürgenin kilit mekanizmalı Megafilt SuperTEX toz torbası da bulunuyor. Uzun hortumu sayesinde en ulaşılması zor köşelere, örümcek ağlarına, dolap üst ve arkalarına bile rahatlıkla ulaşabilen bu süpürge ile tavandaki örümcek ağlarını, dolap üzerindeki çocuk oyuncaklarını ve yatak altındaki tozları temizleyebilir, üstelik bunları yaparken elektrikli süpürgenin gövdesini taşımadan yukarıya kaldırmanız da gerekmez.

Profilo’nun VS6PT24XXL elektrikli süpürgesinin önemli bir diğer özelliği ise HEPA filtre. Yaşam alanlarımızdaki ince tozlar dış ortamdakilere oranla beş kata kadar daha fazla ve bu tozlar başta çocuklar ve astım hastaları olmak üzere yaşam alanını kullanan herkes için sorun yaratıyor. Üstün gücüyle elektrik hariç her şeyi yutan Profilo’nun yeni elektrikli süpürgeleri, üstün özellikleri sayesinde havadaki ince tozlar ve kir partiküllerini içine hapsederek dışarı çıkmasını yüzde 99,997 oranında engelliyor ve çok daha hijyenik ve sağlıklı bir yaşama ortamı sunuyor.

Physiospect
www.kvartiraarenda.com/
купить диван украина

Incoming search terms:

  • thebiip
  • samsun süprüge makinesi hortumu

2.927 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.

gebze evden eve nakliyat