2012 Profilo Ankastre Mutfak Seti | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - 2012 Profilo Ankastre Mutfak Seti

2012 Profilo Ankastre Mutfak Seti


Sürekli yenilenen ürün profiliyle tüketicilerine dayanıklı, güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ankastre modellerine, ocak davlumbaz ve fırından oluşan “siyah inci” ankastre setini de ekledi. Bir mutfaktan çok daha fazlasını sunan “siyah inci” ankastre seti ile mutfaklar modern, şık ve çarpıcı bir görünüme kavuşuyor ve evin en şık mekanı haline geliyor.

“Siyah inci” ankastre mutfak setinde yer alan, 1 kuvvetli, 2 normal ve 1 ekonomik olmak üzere 4 gözü gazlı yeni OCA652 model siyah cam ankastre ocak, düğmeden otomatik ateşleme özelliğine ve en önemlisi tüm diğer Profilo ocakları gibi gaz emniyetine sahip. 60 cm kendinden kumandalı ve gazlı ankastre ocağı sert cam özelliği ile ekstra dayanıklı. Farklı ve şık tasarımıyla mutfaklara zarafet getiren, güvenli kullanım sunan çok şık bir ürün.

“Siyah inci” ankastre setinin fırını ise FRMA651S kodlu A enerji sınıfında yer alan bir ürün. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip katalitik fırın arka duvarı ile hijyen sağlayan ve kolay temizlenen fırın, 6 ısıtma programına sahip. Sıcak hava dolaşımı, opsiyonel küçük yüzeyli ızgara, opsiyonel büyük yüzeyli ızgara, üst / alt ısıtma, alt ısıtma ve fanlı ızgara pişirme programları ile her yemeği tam kıvamında ve mükemmel pişiren siyah inci ankastre fırın, güçlü iç aydınlatmasıyla da çok rahat ve pratik bir kullanım sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni ankastre serisinin son ürünü ise DVA300S duvar tipi davlumbaz. 60 cm genişliğinde, siyah renkli ve çok şık olan yeni davlumbaz DVA300S hava çıkışlı veya hava dolaşımlı kullanım imkanı sunuyor. İhtiyaca göre istenildiği gibi ayarlanabilen 3 ayrı güç kademesi bulunan siyah inci davlumbaz güçlü emiş özelliği ile mutfağı yemek kokularından anında arındırıyor, bulaşık makinesinde yıkanabilen çelik filtresi çok kolay temizleniyor, aydınlatmaları ise mutfaklarda apayrı bir hava yaratıyor.

www.divanio.com.ua/
детские игрушки
my-mebel.net

1.844 views

Etiketler:, , , , ,


2012 Profilo Ankastre Mutfak Seti için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Estephani  yorumladı. 02:13 - 12 / 03 / 2012:

    beni derin dfcşfcncelere saldın gece gece:)etrafımdaki insanları dfcşfcndfcm tek tek ne renk gleryier diye,neyse etrafımda f6yle renk takıntısı olan kimse yok sanırım:) yani şu an bulamadım:) ben bu postla ilgili bi sfcre dfcşfcnfccem,garanti:) renklerin insanların duygularını yansıttığına kesinlikle inanıyorum. keyifsizken kendini siyahlara gizleyenlerden oluyorum ben de ama ie7im kıpır kıpırsa bfctfcn renkler benim:)Cevapla