90 Cm’lik ‘Side by Side’ | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - 90 Cm’lik ‘Side by Side’

90 Cm’lik ‘Side by Side’


Franke’nin su ve buz pınarlı yeni buzdolabı FSBS 6001 N ID XS, ileri teknolojik özelliklerle donatılmış derin dondurucu ve soğutucu özellikleriyle mutfaklarınızda hayatınızı kolaylaştırıyor. A sınıf enerji tasarrufu özelliğine sahip buzdolabı, tasarımı, geniş iç hacmi ve sesli kapı açık uyarısı gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Çevre dostu buzdolabı, soğutucu ve derin dondurucu olarak iki farklı bölüme sahip. İki kapılı buzdolabının derin dondurucu bölümünün kapasitesi 175, soğutucu iç hacmi ise 343 litre olmak üzere toplam 518 litre. 895 mm genişlik, 1790 mm yükseklik ve 730 mm derinliğe sahip buzdolabının, özel koku giderme sistemi sayesinde, buzdolabı ilk günkü temizliğini koruyor.

İki ayrı bölümünde bağımsız olarak soğutma kontrolünün yapılabildiği buzdolabının, digital ekran ve kontrol panelinden derin dondurucu ve soğutucuya ait soğukluk ayarı yapılabiliyor. Aynı zamanda bu ekran çocuk kilidiyle evdeki miniklerin ayarı bozmasını da engelliyor.

Derin dondurucu bölümü, 24 saatte 10 kg dondurma kapasitesine sahip bulunuyor. Ayrıca buzdolabı, yiyecekleri elektrik kesintisi durumunda 5 saat koruyor.

Franke’nin geniş buzdolabının yiyecek türlerine göre farklı nem ayarı bulunan “fresh holder” sistemli raflarında saklanan yiyecekler, ilk günkü tazeliğini, protein, mineral ve vitamin değerini sıradan buzdolaplarından 3 misli daha uzun süre koruyor. Sebze, balık ve et için ayrı ısı ayarlarını içeren magic cool özelliğine sahip sebze rafı, off konumundayken diğer bölmeler ile aynı sıcaklık değerini alıyor.

Buzdolabının kapağını açmadan, su, buz ve kırılmış buz özelliği sağlayan su pınarı için, su filtresi ve filtre bağlantı aparatları da buzdolabının içinden çıkıyor. Yüksekliği ayarlanabilir şeffaf raflar, güçlü aydınlatma, no frost özelliği, elektronik kontrol paneli ve sesli “açık kapı” uyarısı Franke’nin 90 cmlik buzdolabının mutfaklarda hayatı kolaylaştıran diğer özellikleri arasında yer alıyor.

необычные подарки
www.divanio.com.ua
progressive.ua

1.600 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.