Ankastre mutfak bu güzellik kaçmaz | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Ankastre mutfak bu güzellik kaçmaz

Ankastre mutfak bu güzellik kaçmaz

Ergonomik, estetik, teknolojik ve konforlu ankastre modelleriyle geleceğin kapılarını aralayan Siemens Ev Aletleri, mutfağınızı güzelleştirmeniz için ankastre ürünlerde cazip fırsatlar sunmaya Ağustos ayında da devam ediyor. Siemens’in sağladığı seçenekler, seçim yapmayı kolaylaştırıyor.

Sadece Türkiye’de değil, dünyada da ankastre ürün pazarının lideri olan ve Türkiye’nin en yetkin satış ve servis ağı ile en geniş ankastre ürün yelpazesine sahip markası Siemens, ankastre ürünleri için Ağustos ayına özel indirim ve taksit avantajları sunuyor.

Siemens fırsatlarıyla mutfakların havası değişiyor

Siemens Ev Aletleri, farklı ürün gruplarından 3 ürün alana 1. üründe yüzde 15, ikinci üründe yüzde 20, 3. üründe yüzde 25 indirim uyguluyor. * Ağustos ayı fırsatlarında Siemens indüksiyonlu ocak alanlar 310 TL değerinde Prestige Set’in sahibi oluyor. Farklı ürün gruplarından üç ürün alanlara ise SN 55 E 530 TR kodlu bulaşık makinesi sadece 948 TL’den sunuluyor. Siemens bulaşık makinelerinde yüzde 30’a varan özel indirimler yine tüketicileri bekliyor.

CardFinans’a özel taksit seçeneği;
Siemens ankastre ürün alışverişlerini kredi kartıyla yapanlar peşin fiyatına 4 taksit imkanına ulaşırken, CardFinans sahipleri alışverişlerini CardFinans’a özel peşin fiyatına 10 taksit seçeneği imkanı ile yapabiliyorlar.

 

Private Doctor
kvartiraarenda.com/
купить диван в киеве

1.712 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.