Ariston ile faturada tasarruf dönemi başlıyor | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Ariston ile faturada tasarruf dönemi başlıyor

Ariston ile faturada tasarruf dönemi başlıyor


Isıtma ve su ısıtma sistemlerinin üretim ve pazarlamasında dünya lideri Ariston Thermo Group, yeni Calidos serisi ile termosifon pazarında çığır açıyor. Calidos serisindeki üç yeni modelle Ariston Thermo Group elektrik kullanımında tasarruf dönemini başlatıyor.

Geliştirdiği ürünleri ile yaşam alanlarında yüksek konfor sağlayan Ariston Thermo Group, yeni termosifon serisi Calidos ile performansın sınırlarını genişletiyor. Teknolojinin son yeniliklerinin dokunuşunu taşıyan seri, çevreci olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Ariston Thermo Group, yenilediği ürün gamını tüm dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye pazarına sundu Calidos hakkında bilgi veren Ariston Thermo Grup İtalya, Akdeniz ve Denizaşırı Bölge Pazarlama Müdürü Mario Salari, “Isıtma ve su ısıtma sektöründe Türkiye’deki Pazar payımızı tasarruflu yeni ürünler ve yenilenebilir enerji sistemleri ile arttıracağız” Kasım ayı itibariyle Calidos serisinin Türkiye’de satışına başlandığını belirten Salari, 2010’da Türkiye pazarında 140 bin termosifon satmayı ve pazarın % 50’sine sahip olmayı hedeflediklerini açıkladı.

Ariston yeni CALIDOS serisiyle performanstaki artışı büyük bir enerji tasarrufu ile birleştirdi. Düne kadar yüksek performans ve konfora çok daha fazla enerji ve para harcayarak sahip olunuyordu artık yeni ECO fonksiyon sayesinde aynı konfor seviyesi korunurjen enerji harcaması en düşük seviyede tutulabilecek.

Calidos serisi Shape Premium, Shape Eco ve Pro modellerinden oluşuyor. Shape Premium ve Shape Eco modelleri; Eco fonksiyonu sayesinde kullanıcısının tüketim alışkanlıklarını kaydediyor, haftanın hangi günü hangi saatinde ve ne miktarda su kullandığını hafızasına alarak aynı zamanda aynı miktarda sıcak suyu kullanıma hazır tutuyor. Eco özelliği ile enerji tüketimini yüzde 20 oranında azaltan Shape Premium ile faturalarda yılda 80 TL’ye varan tasarruf imkanı sağlıyor.

Shape Premium ve Shape Eco’da bulunan Nanomix ve Best teknolojileri sayesinde kullanıcı, geleneksel termosifonlara oranla % 30 daha fazla sıcak su sağlar. Her bir su ısıtmada, termosifon kullanıcıya 40 litreden fazla 40°C’de sıcak su sağlar.

Calidos serisi termosifonlari ayrıca ABS emniyet paketi sayesinde anti-lejyoner, aktif elektrik emniyet fonksiyonu, aşırı ısınma önleme sistemi gibi fonksiyonlarla kullanıcısına tam güvenlik sağlıyor, kuru çalışmama, donmaya karşı koruma ve otomatik arıza tanı fonksiyonları ile ürünü koruyor.

цветы киев доставка
www.gss.com.ua
e cig flavors

1.093 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.