Beyaz eşya, zevkinizi yansıtır | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Beyaz eşya, zevkinizi yansıtır

Beyaz eşya, zevkinizi yansıtır


Tasarımın gün geçtikçe hayatımızdaki rolü daha da güçleniyor. Öyle ki, artık hazır tasarımların yanı sıra ayakkabıdan cep telefonuna her türlü cihaz veya eşyada görmeye başladığımız kişiselleştirilebilen uygulamalarla kendi tarzımızı istediğimiz gibi yansıtabiliyoruz.

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünleriyle öne çıkan Profilo, tüketicilerin beğenisine sunduğu sticker’lar ve tasarım özellikleriyle dikkat çeken yeni Prestij Buzdolabı serisiyle “çizgisini beli etmek isteyen” tüketicilerin ihtiyacına cevap veriyor…

Son dönemde genellikle ev dekorasyonunda kullanılan ‘Sticker’ uygulaması şimdi Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ile beyaz eşyaya da taşınıyor. Yalın ve fonksiyonel tasarımlarıyla öne çıkan Profilo, yeni uygulamasıyla tarzını beyaz eşyasına yansıtmak isteyen tüketiciye sektörün ilk fırsatını yarattı. Profilo’nun tüketicilere beğenilerini ifade etmek için sunduğu bir diğer imkan ise dayanıklılık, fonksiyonellik ve şık tasarımı bir arada sağlayan geniş iç hacimli yeni “Prestij Soğutucu Serisi”

Türk tüketicisi için tasarım biçim, renk ve çeşit anlamında büyük önem taşıyor. Satın aldığı ürünün bir albenili olmasını istediği gibi kullandığı süreç içersinde eskimemesini de istiyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tüketicilerin beklentilerini yakından takip ediyor. Ürünlerini tüketicilerin kullanım alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına göre tasarlıyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri evlerine yepyeni bir soluk getirmek isteyenler için dikey çizgili dış yüzey tasarımına sahip Prestij Soğutucu Serisini ve her zevke uygun sticker alternatiflerini bayilerinde tüketicilerine sundu.


Mutfaklar “Prestij”e kavuşuyor

Dikey çizgili dış yüzey tasarımına sahip Prestij Soğutucu Serisi sade fakat detaylarda yakalanan dikkat çekici tasarımıyla modern evlerin ilk tercihi olacak nitelikte. Zamana uygun ve iç yüzeyler için düşünülmüş baskılarla yeni Profilo soğutucular mutfaklara fark getirecek.

Parlak gümüş kapı kolu, iç malzemede metal uygulamalar ve yeni logo baskısı ile de ön plana çıkan Profilo Prestij Soğutucu Serisi, geniş iç hacimli 4 farklı modelden oluşuyor. Yeni seri, yenilikçi bir tasarım ile birlikte kullanım kolaylığı da sunarken A enerji sınıfında oluşu maksimum tasarruf ve çevre koruma sağlıyor. Antibakteriyel özelliği ve akıllı teknolojisi ise yiyeceklerin hijyenik ortamda muhafaza edilmesine olanak tanıyor.

Herbiri rahat kullanımlı bölmelere sahip çift kapılı, no-frost ve derin dondurucusu alt kısımda bulunan kombi seçenekleri bulunan serinin en öne çıkan modeli ise BD 5701 ANFS, extra derin no frost kombi buzdolabı. Modelde derin dondurucu alt bölmede, meyve sebzelerin yeri ise daha sık kullanıldığı için ergonomi sağlamak amacıyla ortada bulunuyor.

Bu akıllı tasarım sayesinde en çok kullanılan yiyeceklere daha kolay ulaşılıyor. Yiyeceklerin eşit oranda soğutulmasını sağlayan Multi-Flow fan ve otomatik defrost sistemi de ürünü cazipleştiren özellikler arasında. Modelin 373 litre soğutucu hacmi bulunuyor. Ayrıca, 70 lt hacimli dondurucu kısmında bulunan iki çekmece ve süper dondurma özelliği tüm beklentileri karşılıyor. Profilo No-Frost Kombi Buzdolapları, 185x70x75cm boyutlarında ve 443 litre toplam net hacme sahip olmalarıyla son derece rahat bir kullanım alanı sunuyor.

Temiz hava filtresi, kapı kapama yardımı gibi özellikleriyle dayanıklılıkları da artan Profilo soğutucu elektrik kesilmesi halinde yiyecekler 20 saat bozulmadan saklama gücüne sahip. 2 adet şeffaf sebzeliği, askılı kahvaltılık çekmecesi ve chiller bölümüyle her yiyeceği özel tasarım ve teknolojide saklama imkanı sunan model fonksiyonel şıklığıyla farkını ortaya koyuyor.


Küçük dokunuşlar büyük farklar yaratır

Profilo bayilerinde satışa sunulmaya başlayan özel ‘sticker’ları ister yeni ister eski buzdolaplarınıza yapıştırarak görünümlerini yenileyebilirsiniz. Sizlere farklı tasarımlar sunan bu dekoratif desenleri zevkinize göre seçerek buzdolaplarınızda farklı bir tarz yaratmak artık tamamen sizin elinizde. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri buzdolapları ile başlattığı bu uygulamayı bulaşık ve çamaşır makinesi gibi diğer beyaz eşyalar üzerinde de kullanmanız mümkün. Beyaz eşyalarınıza farklı bir hava veren bu “sticker”lar istenildiği zaman çıkarılabiliyor ve cihaz üzerinde iz bırakmıyor.

Farklı zevklere göre değişik seçeneklerde tasarlanan bu renkli stickerlar 3 farklı tasarım olarak Profilo bayilerinde satışa sunuldu. Tüketiciler beyaz eşyalarını alma kararı verdiklerinde veya var olan Profilolarını renklendirmek, evlerinde bir değişiklik yapmak istediklerinde bu desenleri Profilo yetkili satıcılarından temin edebiliyor. Evlerine canlılık ve hareket katmak isteyenler için küçük bir değişiklikle gözden kaçmayacak bir yenilik getirecek olan ‘sticker’ların her tür zevk ve beğeniye uygun alternatifleri bulunuyor. Stickerların çeşitleri süreç içersinde tüketici talebine göre daha da artırılacak.


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri hakkında

1976 yılından bu yana ev aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne ekledi.

Türkiye’nin dört bir yanında 1500’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip beyaz eşya markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ürün grupları beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, şofben / termosifon ve klima cihazlarından oluşuyor. Profilo ürün portföyünün ithal edilen ürünlerin dışında kalan bölümü BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda üretiliyor.

Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması ve teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkına sunmasıdır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri inovasyon gücünü Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından alıyor. Profilo, estetik ve özgün olduğu kadar kullanışlı ve kullanıcılara kolaylık sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.


www.profilo.com.tr

снять квартиру посуточно киев
интернет магазин цветов
изготовление интернет магазинов

1.236 views

Etiketler:, ,


Beyaz eşya, zevkinizi yansıtır için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Ria  yorumladı. 09:13 - 12 / 03 / 2012:

    Eğer e7ekim yaptığımız mekan aynı ise beyaz ayarımız zaten gee7erlidir o an ie7in. Ama farklı bir mekansa bir f6nceki mekanın değerleri gee7erli olkacatır ve renkler aslını yansıymayacaktır. Her değişik mekanda beyaz ayarı yapmak gerekir sağlıklı bir gf6rfcntfc ae7ısından