Bosch No Frost Kombi Soğutucular | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Bosch No Frost Kombi Soğutucular

Bosch No Frost Kombi Soğutucular

Bosch’un IF tasarım ödüllü “Bottom Freezer” No Frost Kombi Soğutucuları, ergonomik dizaynıyla tüm yiyeceklere kolayca ulaşma özgürlüğü sunuyor. Böylece mutfaklardaki akrobasi hareketleri de son buluyor! Üstelik No Frost Kombi Soğutucular, Bosch teknolojisinin sunduğu tüm ayrıcalıklı avantajlardan sonuna kadar yararlanıyor!

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri, yepyeni No Frost Kombi soğutucuları ile mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor. En gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılan Bosch No Frost Kombi soğutucular, özellikle dünya çapında prestijli iF Tasarım Ödülü’ne layık görülen yenilikçi estetik ve modern dizaynıyla göz dolduruyor. Kullanım kolaylığını ön planda tutan bu yepyeni Bosch tasarımı, mutfak alışkanlıklarınızı sonsuza dek değiştirmeye aday!

Soğutucularda bir ilk: 70 cm derinlik!
Toplam 6 adet üründen oluşan Bosch No Frost Kombi soğutucuların hepsi de, 185x70x70cm boyutlarıyla son derece geniş hacimli. Bu da demek oluyor ki, Bosch No Frost Kombi soğutucuların girdiği evlerde hiçbir yiyecek dışarıda kalmıyor!

Bosch No Frost Kombi soğutucu serisinde yer alan KGN57P71NE model soğutucu, ekstra derin olmasının yanı sıra, 462 litre toplam brüt hacim, leke tutmayan ‘AntiFingerPrint’ çelik dış yüzey, ve 3 çekmeli derin dondurucu özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Sebzelere ulaşmak için eğilip bükülmeye son!
Bosch No Frost Kombi soğutucular sebze ve meyvelerle aranızdaki tüm engelleri kaldırıyor! Bosch No Frost Kombi soğutucular dondurulmuş gıdaları alt rafa; en sağlıklı ve menünüzde en çok yer alması gereken sebze ve meyveleri ise her an elinizin altında olacak şekilde tam ortaya yerleştiriyor. Bundan böyle sebze ve meyveler uzaklardaki alt raflarda unutulup çürümeye terk edilmeyecek!

Raflar sayesinde herşey yerli yerinde
Metal çerçeveli kırılmaya dirençli cam raflar ve özel ışıklandırma sistemi sayesinde Bosch No Frost Kombi soğutucuların her köşesi verimli bir şekilde kullanılabiliyor. En ince ayrıntısına kadar işlevsel olmayı başaran Bosch No Frost Kombi soğutucular, geniş hacimli dondurucu bölümündeki çekmeli raflar sayesinde hem çok daha fazla yiyecek alıyor hem de düzen sağlıyor. İşte bu, donmuş gıdaların sunduğu pratik çözümlerden yaralanmayı bilen modern kadınların çok işine yarayacak bir özellik!

kvartiraarenda.com
www.flower-king.com.ua/
gss.com.ua

1.822 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.