Bosch yüzde 100 temizleme gücü sunuyor… | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Bosch yüzde 100 temizleme gücü sunuyor…

Bosch yüzde 100 temizleme gücü sunuyor…

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yalnızca günlük yaşamımızı değil geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, çamaşır yıkamada standartları yeniden belirleyecek yeni Maxx 7 VarioPerfect çamaşır makinesini piyasaya sürdü. EcoPerfect ve SpeedPerfect programlarıyla donatılan Maxx7 VarioPerfect, bu seçenekleri bir arada veren ilk çamaşır makinesi olma özelliğine sahip. A enerji verimliliğine sahip çamaşır makinelerinden yüzde 20 daha az enerji harcayan Maxx 7 VarioPerfect, yüzde 60’a kadar da zaman tasarrufu sağlıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yalnızca günlük yaşamımızı değil geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yeni çamaşır makinesi Maxx7 VarioPerfect ile standartları yeniden belirliyor. Üstün teknoloji ürünü yeni Bosch Maxx 7 VarioPerfect, çamaşırların her yıkamada mükemmel temizlenmesini garanti ediyor. VarioPerfect teknolojili yeni Bosch Maxx 7’de bulunan EcoPerfect ve SpeedPerfect özellikleri de çamaşırların ekonomik veya hızlı şekilde yıkanmasını sağlıyor.

Çamaşır yıkama işlemi söz konusu olduğunda herkesin aklına iki farklı tercih gelir. Bazıları zamandan, bazıları ise enerjiden tasarruf etmek ister, ama kimse temizlikten ödün vermek istemez. Yapılan araştırmalar, kullanıcıların bir çamaşır makinesinde yıkama performansından sonra en çok enerji tasarrufu, su kullanımı ve zaman tasarrufunu önemsediklerini gösteriyor. Bosch’un yeni Maxx 7 çamaşır makinesi ise tüm bu taleplere cevap veriyor. Maxx 7’nin üstün teknolojisi, bir tuş yardımıyla kullanıcının o an neye ihtiyacı varsa onu seçebilmesine olanak tanıyor.Bir makinede iki seçenek

Şimdiye dek çamaşır makineleri ya zamandan ya da enerjiden tasarruf edebilecek şekilde tasarlanıyordu. Bosch’un yeni geliştirdiği VarioPerfect ise kullanıcılarına her iki seçeneği aynı anda sunuyor. EcoPerfect ve SpeedPerfect özellikleriyle VarioPerfect, her iki durumda da mükemmel temizliğin garantisi olarak ön plana çıkıyor. Zamanı olmayan veya çamaşırlarını en kısa sürede yıkamak isteyenler için geliştirilen SpeedPerfect, seçilen programın süresini otomatik olarak yüzde 60’a kadar azaltıyor.

Çamaşır yıkama konusunda acelesi olmayan ve aynı zamanda enerjiden tasarruf etmek isteyen kullanıcılara uygun olan EcoPerfect ise mükemmel temizlikten ödün vermeden daha fazla enerji tasarrufuna olanak tanıyor. EcoPerfect, yıkama programını otomatik olarak ayarlıyor ve daha az enerji kullanarak çamaşırları mükemmel bir şekilde yıkıyor. EcoPerfect çamaşırları daha nazik bir şekilde yıkarken, enerji kullanımını yüzde 20’ye kadar azaltıyor (0,15 KWh/kg).

VarioPerfect’in mükemmel yıkama performansının yanında sunduğu esnekliğin sırrı ise kullanıcıların seçimine göre yıkama parametrelerinin otomatik olarak birbiriyle uyumlu bir şekilde ayarlanabilmesinde saklı. Yüksek derecede tasarruflu bir yıkama işlemi daha çok zaman alırken, zamandan tasarruflu bir yıkama sırasında daha çok hareket ve daha hızlı ısıtma gerekiyor. Burada kritik olan nokta, kullanıcının seçmiş olduğu tasarruf değişkeninin en iyi sonucu vermesi. VarioPerfect ile kullanıcının seçimi ne olursa olsun, en ağır lekeler bile mükemmel bir şekilde çıkarılabiliyor. Böylece ön yıkama ihtiyacı azalacağından enerji ve zaman ile beraber kullanılan sudan da tasarruf edilebiliyor.Güvenli ve kullanıcı dostu

VarioPerfect, üstün teknolojik özelliklerinin yanında güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor. “Start” düğmesine 5 saniye boyunca basarak aktif hale getirilen çocuk kilidi, makinenin hangi programı çalıştırdığına bakmaksızın tüm fonksiyonları bloke ediyor. Çocuk kilidi devredeyken sadece “Off” düğmesi operasyonel olarak etkin halde kalıyor. Yanlışlıkla “Off” düğmesine basıldığında veya enerji kesildiğinde makine duruyor, ancak yeniden çalıştırıldığında sürdürdüğü programı ve nerede kaldığını hatırlayarak çamaşırları yıkamaya devam ediyor.

Aynı zamanda kullanıcı dostu olan pratik VarioPerfect teknolojisi, yeniden yükleme seçeneğiyle de kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Kullanıcı bir çamaşırı makineye koymayı unuttuğunda, çalışmaya başlamış olsa bile, su seviyesi ve sıcaklığı tehlike yaratmıyor ise makine kolayca kapatılıyor, 5 saniye sonra kapağın açılmasıyla ekleme yapılıyor ve daha sonra makine kaldığı yerden yıkamaya devam ettirilebiliyor. “Start/Reload” tuşu sayesinde gerçekleştirilen bu işlemle çamaşırlar açıkta kalmıyor veya kalan birkaç parça çamaşır için yeniden çamaşır makinesinin çalıştırılmasına gerek duyulmuyor.


Az kirli çamaşırlar için daha az zaman

Tüm bunlara ek olarak 2 kilograma kadar olan hafif kirli çamaşırları 15 dakika gibi kısa bir sürede yıkama olanağı tanıyan Dünya’nın ilk en kısa yıkama programı Süper Kısa 15’ de yeni Bosch Maxx 7 VarioPerfect’in kullanıcılarına sunduğu kolaylıklar arasında yer alıyor.

“Bosch ürünleri size yalnızca günlük yaşamınızı değil geleceğinizi de iyileştiren teknolojiler sunar”


Daha detaylı bilgi için:
www.bosch-home.com

www.divanio.com.ua/
игрушки купить
www.my-mebel.net/

1.629 views

Etiketler:, , ,

Comments are closed.