Bosch’dan 68 programlı ankastre fırın | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Bosch’dan 68 programlı ankastre fırın

Bosch’dan 68 programlı ankastre fırın


“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri’nin 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın’ı, Bayram sofralarına profesyonel aşçıların dokunuşunu katıyor. Yemek pişirme standartlarını baştan yaratan 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın’ın üstün özellikleri, Bayram sofralarında da yüzde 100 mükemmel sonuçlar sunuyor. AutoPilot68 ile en leziz et yemeklerini yapmak çocuk oyuncağına dönüşüyor.

Bosch Ev Aletleri’nin 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın’ı, üstün teknolojik özellikleri ve fonksiyonelliği tasarımla harmanlıyor ve kullanıcılarını her zaman mükemmel lezzetlerle buluşturuyor. Rafine zevklerle donatılmış mutfaklardaki şıklığı yeniden tanımlayan HBA38B750 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın, kalabalık Bayram sofralarına profesyonel aşçıların deneyimlerini ve dokunuşlarını katıyor. Kaliteli, şık ve paslanmaz çelik tasarımların son teknoloji ürünü fonksiyonlarla sergilediği mükemmel uyum ise yüzde 100 mükemmel lezzetlere ulaşan yolu gösteriyor.


Mutfaktaki gizli aşçı

Yeni Bosch 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın’ın AutoPilot68 özelliği sayesinde Bayram sofraları en leziz ziyafetlere dönüşüyor. Hafızasında bulunan 68 farklı et pişirme programı sayesinde kullanıcıların en çok sevdiği et yemeklerinin mükemmel olarak pişirilmesini, kızartılmasını veya haşlanmasını sağlayan AutoPilot68, fırına koyulan yemek hakkındaki programın seçilmesi, ağırlığın girilmesi ve kızarma seviyesinin ayarlanması ile başlatılıyor ve en leziz et yemeklerinin kapısını açıyor. Mükemmel Bayram sofralarına ulaşmak için bundan sonra kullanıcıya düşen tek şey, AutoPilot68’in programı sonlandırmasını beklemek. Bosch 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın aynı zamanda pişirme süresini ekranda göstererek, kullanıcıya pişirdiği leziz yemeği tatmak için ne kadar bekleyeceğini de belirtiyor. Böylece misafir ağırlamak daha planlı, daha programlı.

68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın’da, multifonksiyonel üç boyutlu ısıtma anlamına gelen 3D HotAir Plus özelliği bulunuyor. Ankastre fırınları yeni geliştirilmiş arka duvar ve yeni bir sıcak hava sistemiyle donatan Bosch, bu duvar sayesinde fırın içindeki hava dolaşımını her kata eşit oranda ve mükemmel şekilde dağıtıyor. Bu da kullanıcıya, fırın içinde aynı anda üç tepsiyi de kullanma imkanı sağlıyor. Her katta eşit pişirme ve kızartmaya olanak tanıyan 3D HotAir Plus, pratikliği ile kullanıcıya hız kazandırıyor ve zamandan tasarruf sağlanmasına olanak tanıyor.

Yeni Bosch fırında bulunan otomatik hızlı ön ısıtma özelliği ise ön ısıtma sırasında yüksek enerji tüketimine neden olmadan yüzde 40’a kadar zaman tasarrufu sağlıyor. Cihaz, istenilen sıcaklığa ulaştığında önceden tercih edilen ısıtma türüne otomatik olarak geçiyor ve yeniden program seçilmesine gerek olmaksızın pişirme işlemini sonlandırıyor.Temizliğe değil, yemek sanatına zaman

Bosch’un XXL geniş iç hacimli ve 68 otomatik programlı yeni HBA38B750 Ankastre Fırın’ın yüksek kaliteli, özel gri renge sahip granit emaye iç duvarları da kalabalık Bayram sofraları için hazırlanan kadınların işlerini çok kolaylaştırıyor. İç yüzeyinin temizliği son derece kolay olan yeni HBA38B750, EcoClean temizleme sistemi ile de işleri bir kat daha kolaylaştırıyor. Arka duvarlarda bulunan özel seramik yüzey, kir tabakasının oksidasyon ile yok olmasını sağlayarak kullanıcıya mümkün olduğunca az iş bırakıyor. Tüm bu özellikler, kullanıcının fırının temizliğine değil, yemek yapma sanatına daha iyi odaklanmasını sağlıyor.


Bosch HBA38B750 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın teknik özellikler

Diyalog elektronik ekran
Gömülebilir ışıklı düğmeler
AutoPilot68: 68 otomatik program
Multifonksiyon 3D Plus ısıtma sistemi (13 pişirme programı)
Alt ve üst ısıtma
Yoğun alt ve üst ısıtma
3D HotAir Plus sıcak hava
Hava dolaşımlı ızgara
Vario büyük yüzeyli ve Vario küçük yüzeyli ızgara
Buz çözme programı
Otomatik hızlı ön ısıtma
Ön ısıtma
Sıcak tutma
Pizza programı
Hydrobaking (nemli pişirme)
Düşük ısıda pişirme
EcoClean temizleme sistemi
Güvenli ve otomatik kapanma sistemi
Çocuk emniyet kilidi
Isı koruyuculu ön cam
SoftLight aydınlatma
Soğuk hava fanı
Tamamen cam iç kapak
58 litrelik XXL ve granit emaye geniş fırın iç hacmi
Sonradan takılabilir yağ ve koku katalizatörü
Sonradan takılabilir teleskopik tepsi sistemine uygun tel raf
Fırın ölçüleri: 595 x 595 x 548 milimetre
Dolap ölçüleri: 575-597 x 560 x 550 milimetre
*Kampanya : Bosch HBA38B750, 68 Otomatik Programlı Ankastre Fırın alana HMT75M651 mikrodalga fırın P indirimli!

Kaynak: www.bosch-home.com

купить цветы
gss.com.ua/
e cig liquid

1.738 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.