Bosch'dan “en geniş dondurucu” | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Bosch'dan “en geniş dondurucu”

Bosch'dan “en geniş dondurucu”


Bosch Ev Aletleri, yeni piyasaya sürdüğü Dinamik NoFrost Soğutucu ile soğutucu bölümünün hacminden taviz vermeden tezgah altı modellerden çok daha geniş dondurucu kapasitesine ulaştı. 70 santimetre genişlikteki soğutucular arasında en geniş dondurucu hacmini sunan Dinamik NoFrost Soğutucu ayrıca, A plus enerji performansı ile büyüklerin de tasarruflu olabileceğinin bir kanıtı.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri’nin son teknolojileri kullanan yeni ürünü KDN53A00NE Dinamik NoFrost Soğutucu, soğutucular için hacim ve performans kriterlerini yeniden belirliyor. Piyasada bulunan 70 santimetre genişlikteki soğutucular arasında en geniş dondurucu kapasitesini sunan Dinamik NoFrost, 138 litrelik dondurucu hacmi ile tezgah altı donduruculardan bile daha geniş iç hacme sahip.

Bir tezgah altı dondurucu ortalama 90-100 litre dondurucu hacmine sahipken, 138 litre dondurucu hacmi sunan yeni Bosch, soğutucu hacminden taviz vermeden tezgah altı modellerden bile daha geniş bir dondurucu hacmi sunuyor. Hem de bütün bu özellikleri Aplus enerji verimlilik performansı ile gerçekleştirerek, büyüklerin de enerji tasarrufu konusunda duyarlı olabileceğini kanıtlıyor.


“Teleskopik sebze çekmeceleri”

Yeni Bosch’un soğutucu bölümünde bulunan iki adet sebze ve meyve çekmecesi, kullanıcıya daha geniş alan sağlıyor ve meyve casino online ile sebzeleri farklı çekmecelerde saklama olanağı sunuyor. Üstelik teleskopik sistemli olan bu çekmeceler, tek bir hareketle açılıp kapatılarak kullanıcı konforunu maksimum seviyeye çıkarıyor. Böylelikle çekmece, kullanıcının elleri doluyken bile kolaylıkla kapatılabiliyor.


Güvenli ve pratik

Özel sistemi sayesinde soğutucu kapağının açık kalmasının da önüne geçiliyor. Böylece enerji tüketiminin artması veya yiyeceklerin bozulması gibi sorunlar ortadan kaldırılıyor.

İç malzemelerinde kullanılan metal aksamlar sayesinde içi de en az dışı kadar şık ve rafine çizgilerden oluşan Dinamik NoFrost soğutucunun dondurucu bölümünde bulunan üç raf, dondurucu bölümünün kullanıcının isteğine göre çok daha kolay ve düzenli kullanılmasına imkan tanıyor. Böylece kullanıcı dondurucu kısmının en alt rafından bir şey almak istediğinde bile kendine göre oluşturduğu düzen bozulmuyor.

долгосвежая роза
www.divanio.com.ua/
progressive.ua

1.440 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.