Bosch’dan ızgaralı mikrodalga fırın | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Bosch’dan ızgaralı mikrodalga fırın

Bosch’dan ızgaralı mikrodalga fırın

Önceden pişirilmiş yemeklerin veya dondurulmuş gıdaların hızlıca ısıtılması için tasarlanmış mikrodalga fırınlar, özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve iş ve özel yaşamda hızlı olmaya özen gösterenlerin en büyük yardımcısı. Modern yaşamda dondurucudan çıkarılan herhangi bir ürünün birkaç dakika içinde servise hazır hale getirilmesi hayatı son derece kolaylaştırıyor.

Dahası, Bosch’un yeni ürettiği HMT84G450 ızgaralı mikrodalga fırınlar sayesinde mikrodalga kavramı artık sadece hazır gıdalar için bir ısıtıcı olmaktan çıkıyor, geleneksel lezzetlere ulaşılabilecek bir konsepte dönüşüyor.

Bosch ızgaralı mikrodalga fırınlarla, balık ve sebze gibi gıdalar da mikrodalga fırında yağsız pişirildiği için tüm aroma ve vitaminlerini koruyarak sofraya geliyor. Ayrıca sağlıklı ve lezzetli yemekler, mikrodalga fırının hızıyla buluşturan Bosch çelik mikrodalga fırınlar, ızgara fonksiyonu sayesinde kısa bir süre içinde harika biftekler veya gratenler hazırlamaya ve pişirilen balıkların nar gibi kızartılmasına da olanak tanıyor. Böylece buzluktan çıkarılan dondurulmuş gıdalar, önce çözdürülüp sonra da ızgara fonksiyonu sayesinde üzeri çıtır çıtır olacak şekilde hazırlanabiliyor.

Tek tuşla iki fonksiyon
Bosch’un yeni ızgaralı mikrodalga fırınları sadece hızlı yaşam temposuna geleneksel lezzetleri katmakla kalmıyor, teknolojisi ve ergonomisiyle de tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştırıyor. Mikrodalga ve 1100 Watt’lık güçlü ızgara fonksiyonu, tek tuş sayesinde art arda çalışacak şekilde aktif hale getirilebiliyor.

Bosch mikrodalga fırın bu sayede cihazın başında beklemeye gerek kalmadan her iki işlemi de hızla gerçekleştiriyor. Dijital ekranı sayesinde kullanımı çok kolay olan Bosch mikrodalga fırınlar, hafıza fonksiyonu ile en sık kullanılan programları belleğine kaydediyor ve bu programı tek tuşla kullanma imkanı veriyor. HMT84G450 çelik mikrodalganın iç yüzeyi de tamamen çelik olduğu için, hijyenik, temiz, sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

 

www.kvartiraarenda.com/
flower-king.com.ua/
gss.com.ua

1.708 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.