Bosch’dan set üstü bulaşık makinesi | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Bosch’dan set üstü bulaşık makinesi

Bosch’dan set üstü bulaşık makinesi


Bosch Ev Aletleri, Eylül ayında tüketicilerin beğenisine sunacağı yeni ActiveWater Smart SKS50E02EU beyaz ve SKS60E18EU gümüş setüstü kompakt bulaşık makineleri ile standart bulaşık makinelerinin performansını küçük boyutlarıyla tezgahüstünde sunuyor. ActiveWater Smart, mutfakları dar olduğu için bulaşık makinesine yer ayıramayan ve elde bulaşık yıkamak zorunda kalanlar için en etkili çözümü sunuyor. Stüdyo daire ve loft gibi kısıtlı alanlarda kullanım için ideal olan ActiveWater Smart, teknolojik özellikleriyle de standart bulaşık makinelerini aratmıyor.

Beyaz ve gümüş renk seçenekleri sunan ActiveWater Smart setüstü kompakt bulaşık makineleri, tasarımının verdiği zarafetle açık mutfaklarda dahi bütünlük yaratıyor ve ince çizgileriyle rafine zevk sahiplerine hitap ediyor. Setüstü olması sayesinde bulaşık yüklerken veya boşaltırken aşağı eğilip kalkma derdini de ortadan kaldıran yeni Bosch setüstü kompakt bulaşık makinesi, bu özelliği ile yaşlılar, hamileler ve bel rahatsızlığı olan kullanıcılar için de en uygun çözümü üretiyor. ActiveWater Smart, isteğe bağlı olarak dolaba entegre olarak da kullanılabiliyor ve mekandan tasarrufu maksimuma çıkarıyor.Dışı küçük içi büyük: Teknolojik, tasarruflu ve hızlı

Dış boyutları küçük olan ActiveWater Smart, 6 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesi ile boyundan büüyk işler başarıyor. Standart bulaşık makinelerinin sahip olduğu tüm teknolojik özellikleri barındıran SKS50E02EU, Yoğun 70°C, Normal 65°C, Eko 50°C, Hassas 40°C ve Hızlı 45°C olmak üzere 5 farklı program ve 5 farklı yıkama sıcaklığı derecesi sunuyor. Enerji ve yıkama performansı A olan ActiveWater Smart, Eko 50°C programında sadece 7 litre su ve 0,63 kWs elektrik tüketiyor.

Hızlı 45°C programında seçildiğinde 6 kişilik yemek takımını sadece 30 dakikada yıkayan setüstü kompakt bulaşık makinesi, bu özelliğiyle kullanıcıların davetsiz misafirlere karşı veya kalabalık yemeklerde bir an önce hazırlanabilmesine olanak tanıyor. ActiveWater Smart’ın gümüş renkli modeli olan Gümüş renkli SKS60E18EU’de bulunan “VarioSpeed” özelliği ise zamandan yüzde 50’ye varan oranlarda tasarruf edilmesine olanak tanıyor. Küçük boyutları, hızı ve tasarruflu yıkama özellikleri ile bir makine dolusu mutfak eşyası biriktirme derdine son veren yeni Bosch, böylece evde fazladan tabak, bardak veya çatal bıçak bulundurma gerekliliğini de ortadan kaldırıyor.

Bosch’un kullanıcıların hayatını kolaylaştıran tasarım özelliklerinin tamamına sahip olan ActiveWater, küçük boyutlarına rağmen Vario çatal bıçak sepeti, katlanabilir rafları, bardak koruma sistemi, gümüş sepetleri ve fincan rafı gibi özellikleri sayesinde iç ünitede müthiş bir esneklik sağlıyor. Böylece dışı küçük içi büyük ActiveWater Smart ile tencereden tavaya her türlü bulaşık rahatlıkla yıkanabiliyor.

flower-king.com.ua
gss.com.ua/
www.oncesearch.com/

13.675 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.