Büyük aileler için… | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Büyük aileler için…

Büyük aileler için…


Profilo tüketicilere dayanıklı, güvenilir, cazip fiyatlı, şık ve çevreci yepyeni ürünler sunmaya devam ediyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri şimdi de büyük aileler için geliştirdiği en geniş iç hacimli ve 2 metre boyundaki BD4900VNF kodlu yeni soğutucu modelini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yiyeceklerin eşit oranda soğutulmasını sağlayan Multi-Flow fan sistemi, otomatik defrost sistemi ve antibakteriyel özellikleriyle öne çıkan model, 138 litre hacimli dondurucu kısmında 24 saatte 15 kg. dondurma kapasitesi ve süper dondurma özelliğiyle de tüm beklentileri karşılıyor.

200x70x70 cm boyutlarında, toplam 518 net hacimli soğutucu, kalabalık aileler için rahat ve pratik bir kullanım sunuyor. Geniş hacim ihtiyacına dar alanda cevap veren ve aynı zamanda A enerji sınıfı ile yüksek tasarruf sağlayan modelimiz, çok miktarda yiyeceği hijyenik bir şekilde saklayarak üstelik enerjiden de tasarruf etmenizi sağlıyor.

Temiz hava filtresi, kapı kapama yardımı gibi özellikleriyle dayanıklılığı da artan Profilo soğutcu elektrik kesilmesi halinde yiyecekleri 16 saat bozulmadan saklama gücüne sahip. Askılı kahvaltılık çekmecesi ve chiller bölümüyle her yiyeceğe özel tasarım ve teknolojide saklama imkanı sunan model 2 kademeli iç mekan aydınlatması, iç malzemelerdeke metal uygulamalar ve alüminyum şişelik gibi ayrıntılarıyla da fonksiyonellikle şıklığını ortaya koyuyor. Yüksekliği ayarlanabilir ön ayakları ve tekerli arka ayakları da soğutucuya büyülüğünün ötesinde pratik bir hareket kabiliyeti de getiriyor.


Profilo BD4900VNF

Yüksek kapı
A enerji tüketimi
Toplam net hacim: 518 l
Antibakteriyel
Otomatik defrost sistemi
Multi Flow fan sistemi
Chiller Bölümü
Buz kabı (küp)
Temiz hava filtresi
İç malzemelerde metal uygulamalar
Kapı kapama yardımı özelliği
Askılı kahvaltılık çekmecesi
2 kademeli iç mekan aydınlatma
Alüminyum şişelik
Süper dondurma özelliği
Soğutucu bölmesi net hacim: 380 l
Derin dondurucu bölmesi net hacim: 138 l
Dondurma kapasitesi (kg/24 saat): 15 kg
Elektrik kesintisinde saklama: 16 saat
Yüksekliği ayarlanabilir ön ayaklar, tekerlekli arka ayaklar
Kapı menteşesi sağda, değiştirilebilir
Boyutlar (YxGxD): 200 x 70 x 70 cm (derinlik ölçüsüne kapı kolu dahildir)

www.flower-king.com.ua
угловой диван купить киев
продвижение интернет магазинов

1.520 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.