Çamaşır makinesinde yeni bir sınıf | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Çamaşır makinesinde yeni bir sınıf

Çamaşır makinesinde yeni bir sınıf


Ergonomik, performanslı, yenilikçi ve teknolojik ürünler üreten Siemens Ev Aletleri, bugüne kadarki en iyi yıkama, verimlilik, güç ve dayanıklılık performansını gösteren çamaşır makinesini üretti.

Çamaşır makinelerinde yeni bir sınıf oluşturan 8 kilogram kapasiteli yeni Siemens Master Class, maksimum performansı minimum enerji harcamasıyla buluşturuyor. Gücünü yenilikçi, sürtünmesiz ve yıpranmayan manyetik motoru iQdrive’dan alan Master Class, yaşam alanlarına geleceğin izlerini şimdiden getiriyor.

Teknoloji ve yenilikçilikte dünya lideri Siemens Ev Aletleri, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya ve üstün teknolojili ürünler sunmaya devam ediyor. Uzun süreli Ar-Ge çalışmalarının bir ürünü olarak ortaya çıkan yeni Siemens Master Class Çamaşır Makinesi de çamaşır yıkama deneyimine yeni standartlar getiriyor. Bugüne kadar olmadığı kadar verimli, sessiz, dayanıklı, nazik ve esnek bir performans gösteren Master Class, makinenin yıpranmasını önleyen yeni iQdrive manyetik motoru ile üstün performansını yıllar boyunca sürdürüyor ve kullanıcısını her zaman memnun ediyor. 8 kilogram kapasiteli Master Class’ın kullanıcının güvenliğini ve konforunu düşünen fonksiyonları, onu şimdiye kadarki tüm çamaşır makinelerinden ayırıyor.


Hiç olmadığı kadar verimli

Siemens Master Class’ın çamaşırların daha etkili bir şekilde temizlenmesini ve daha nazik yıkanmasını sağlayan programları ve tambur hareketleri, yıkama işlemi sırasında çok hassas bir şekilde kontrol ediliyor. Sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını ortadan kaldıran Master Class, böylece önceki tüm çamaşır makinelerinden daha az enerji kullanıyor. Master Class, A enerji sınıfının en düşük değerinden (0,19 kWh/kg) bile yüzde 30 daha fazla tasarruf sağlayarak kendi sınıfını oluşturuyor (sadece 0,13 kWh/kg).


Dayanıklı, güvenilir, yenilikçi: Yeni iQdrive

Siemens Master Class Çamaşır Makinesi, kullanıcısını uzun yıllar memnun etmesi için tasarlandı ve buna uygun özelliklerle donatıldı. Devrim yaratan bu tasarım, yenilikçi manyetik teknolojisi sayesinde son derece güvenilir olan, yüksek performanslı ve sessiz iQdrive’ı ortaya çıkardı. Kullanıcı, çamaşır makinesinin kapasitesini ne kadar zorlarsa zorlasın, iQdrive’lı yenilikçi Master Class yıllar boyunca yeniliğini ve performansını koruyor. Kalıcı bir mıknatıs tarafından yürütülen sürtünmesiz ve yıpranmaz iQdrive, bu sayede çamaşır makinelerinin genellikle ana parçalarında ortaya çıkan yıpranmaların da önüne geçiyor. Trend belirleyici Master Class’ın dayanıklılğı, çamaşır yıkama sıklığı ve çokluğundan hiçbir şekilde etkilenmiyor.


varioPerfect’le zamandan veya enerjiden tasarruf

Siemens’in geliştirdiği varioPerfect özelliği sayesinde Master Class kullanıcıları, hem zaman hem de enerjiden tasarruf yapabiliyor. Kullanıcının tüm ihtiyaçlarına karşılık veren Master Class, çamaşırların her defasında mükemmel bir şekilde temizlenmesini garanti ediyor. Yeni Siemens Master Class’ta bulunan ecoPerfect ve speedPerfect özellikleri de çamaşırların ekonomik veya hızlı şekilde yıkanmasını sağlıyor.

Çamaşırların yıkanması konusunda acelesi olmayan aynı zamanda enerjiden tasarruf etmek isteyen kullanıcılara uygun olan ecoPerfect, mükemmel temizlikten ödün vermeden daha fazla enerji tasarrufuna olanak tanıyor ve çamaşırları mükemmel şekilde temizliyor. ecoPerfect, yıkama programını otomatik olarak ayarlıyor ve daha az enerji kullanarak 8 kg ağırlığa kadar olan çamaşırları mükemmel bir şekilde yıkıyor. ecoPerfect ile çamaşırlar daha nazik yıkanıyor ve enerji kullanımı yüzde 30’a kadar azaltılıyor. speedPerfect ise çok meşgul veya çamaşırlarını en kısa sürede yıkamak isteyenler için uygun bir seçenek. speedPerfect opsiyonu etkinleştirildiğinde, standart veya seçilen programın yıkama süresi otomatik olarak yüzde 60’a kadar azaltılıyor.


Hiç olmadığı kadar sessiz ve dengeli

Yeni Master Class’ın en küçük titreşimleri bile algılayan ve sıkma işlemini optimize etmek için çalışan yüksek duyarlılığa sahip sensörleri, Otomatik Stabilizasyon Sistemi’ni oluşturuyor. Bu sayede en yüksek sıkma devirlerinde bile makinenin ciddi bir şekilde zorlanması önleniyor ve ne kadar küçük olursa olsun tüm dengesizlikler gideriliyor. Ayrıca Master Class’ın yeni antiVibration özellikli yan duvarları sayesinde titreşimler ortadan kaldırılarak mükemmel yıkama büyük bir sessizlik içinde gerçekleştiriliyor. Son derece sessiz olan Yeni Master Class, bu özelliği ile geceleri de gönül rahatlığı ile çalıştırılabiliyor.


Dünyanın ilk otomatik leke çıkarma sistemi

Siemens Master Class Çamaşır Makinesi, her lekenin farklı olduğu ve her lekeye farklı uygulama yapılması zorunluluğundan hareketle, en sık karşılaşılan 16 zor lekeye karşı üstün bir leke çıkarma programıyla donatıldı. Siemens’in yenilikçi Otomatik Leke Çıkarma Programı sayesinde, 16 lekenin her biri özel uygulamaya tabi tutuluyor. Üstün Siemens teknolojisi, farklı lekelerin her biri için akıllı programları ve tambur hareketlerini kontrol ediyor, bu sayede çamaşırlar daha nazik veya daha enerjik bir şekilde yıkanıyor.

Eşsiz varioSoft tambur tasarımı da leke giderme işlemini aktif bir şekilde destekliyor. Böylece lekeler, fazladan leke giderici deterjanlara gerek kalmadan kolay bir şekilde çıkarılıyor. Leke giderici sistem ile çilek, çay, domates, çamur, portakal, kozmetik ürünler, çimen kan, kahve, çikolata, yumurta, bebek maması, ter yağ, kirli çorap, kırmızı şarap gibi birçok leke sorun olmaktan çıkıyor.


Hiç olmadığı kadar nazik ve temiz

Yeni Siemens’te yıkanan çamaşırlar, Master Class’ın sahip olduğu yüksek duyarlılığa ve hassasiyete sahip sensörler, kontrol elektroniği, eşsiz varioSoft tambur yapısı ve çığır açan iQdrive gibi birçok yeniliğin mükkemmel bileşimi sayesinde, şimdiye kadarki en hassas yıkanma deneyimine tanıklık ediyor.

Master Class’ta bulunan varioSoft tambur yapısı, yıkama sırasında çamaşırların en iyi şekilde dağılımını sağlıyor ve en iyi yıkama performansına ulaşılmasına olanak tanıyor. Damla şeklindeki varioSoft tambur ve hem düz hem de kavisli kenarlara sahip asimetrik softDesign paletler, güçlü ve hassas yıkama için mükemmel bir uyum sergiliyor. Paletler, suyun çamaşırların içine ve çevresine en iyi şekilde temas etmesini sağlarken, en iyi yıkama sonucu ve maksimum hassasiyet için çamaşırlarına özel bir işlem uyguluyor.


Master Class çalışıyor, kullanıcılar hobilerini gerçekleştiriyor

Yeni Siemens Master Class’ın yük ve deterjan sensörü sayesinde kullanıcılar, makinelerini tam kapasite ile kullanabiliyor ve çamaşırlarını en ideal deterjan miktarı ile yıkayabiliyor. Çünkü Master Class kullanıcısına, geniş LCD ekranında çamaşırların ağırlığını ve ne kadar deterjan koyması gerektiğini gösteriyor.

2 kilograma kadar olan çamaşırların 15 dakika gibi çok kısa bir sürede yıkanmasına olanak sağlayan ve komple bir yıkama programı olan Süper-Kısa 15’, yıkama sonrası suyun çok hassas bir şekilde boşaltılmasını ve böylece özellikle gömlek ve bluzların neredeyse kırışıksız kalmasını sağlayan, ütü derdini azaltan kırışıklık önleme sistemi, giyisilerin çamaşır makinesi içinde daha iyi dağılımı sayesinde daha hızlı bir yıkama sağlayan dinamik çamaşır dağılımı, unutulan çamaşırların yıkanma işlemine dahil edilebilmesini sağlayan başlat-beklet fonksiyonu ve kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi gibi özellikler de Master Class’ın sunduğu hayatı kolaylaştıran ayrıntılardan bazıları.


Kaynak: www.siemens-home.com

купить цветы киев
gss.com.ua
e juice

1.362 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.