Çamaşır makinesinde yeni bir sınıf | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Çamaşır makinesinde yeni bir sınıf

Çamaşır makinesinde yeni bir sınıf


Siemens Ev Aletleri, bugüne kadarki en iyi yıkama, verimlilik, güç ve dayanıklılık performansını gösteren çamaşır makinesini üretti. Çamaşır makinelerinde yeni bir sınıf oluşturan 8 kilogram kapasiteli yeni Siemens Master Class, maksimum performansı minimum enerji harcamasıyla buluşturuyor. Gücünü yenilikçi, fırçasız, sürtünmesiz ve yıpranmayan manyetik motoru iQdrive’dan alan Master Class, yaşam alanlarına geleceğin izlerini şimdiden getiriyor.

Siemens Ev Aletleri, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya ve üstün teknolojili ürünler sunmaya devam ediyor. Uzun süreli Ar-Ge çalışmalarının bir ürünü olarak ortaya çıkan yeni Siemens Master Class Çamaşır Makinesi de çamaşır yıkama deneyimine yeni standartlar getiriyor. Bugüne kadar olmadığı kadar verimli, sessiz, dayanıklı, nazik ve esnek bir performans gösteren Master Class, makinenin yıpranmasını önleyen yeni iQdrive özelliği ile üstün performansını yıllar boyunca sürdürüyor ve kullanıcısını her zaman memnun ediyor. 8 kilogram kapasiteli Master Class’ın kullanıcının güvenliğini ve konforunu düşünen fonksiyonları, onu şimdiye kadarki çamaşır makinelerinden ayırıyor.


Dayanıklı, güvenilir, yenilikçi: Yeni iQdrive

Siemens, Master Class Çamaşır Makinesi’nin kullanıcısını uzun yıllar memnun etmesi için tasarlandı ve buna uygun özelliklerle donatıldı. Siemens’in tamamen yeni motor konseptini iQdrive’ın, yani fırçasız manyetik motorun geliştirilmesindeki sebep de buydu.

Devrim yaratan bu tasarım, yenilikçi manyetik teknolojisi sayesinde iQdrive’ın sürtünmesiz bir şekilde çalışmasını sağlayan ve son derece güvenilir olan yüksek performanslı motoru ortaya çıkardı. Böylece kullanıcı, çamaşır makinesinin kapasitesini ne kadar zorlarsa zorlasın, iQdrive’lı yenilikçi Master Class yıllar boyunca yeniliğini ve performansını koruyor.

купить угловой диван в киеве
игрушки
oplus.co/

1.292 views

Etiketler:, , ,

Comments are closed.