Çamaşırlarınızı kurutmak dert olmasın | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Çamaşırlarınızı kurutmak dert olmasın

Çamaşırlarınızı kurutmak dert olmasın

Çamaşır kurutma makineleri, çamaşırları kirlenmelerine izin vermeden kısa sürede kurutarak zaman kazandırıyor.Çok sessiz kurutma

Süper kısa, yünlüler, mix, outdoor olmak üzere dört özel programı bulunan makine, 8 kg kapasiteye sahip. Tasarımıyla dikkati çeken makine kolay kullanım avantajı sağlayan touchControl teknolojisi sayesinde kumanda paneli daha az toz tutuyor ve kolayca temizlenebiliyor. Özel susturucu donanımı sayesinde çok sessiz olma özelliğini de taşıyor.


WT 46 S 511 TR:
www.siemensevaletleri.com

Mükemmel kurutma ve ekonomi bir arada

15 dakikalık hızlı yıkama ve 25 dakikalık hızlı kurutma programları, çamaşır işinin toplam 40 dakikada halledilebilmesine olanak tanıyor. Ayrıca makinede kurutulan kot pantolon ve tişörtleri ütülemeye gerek kalmıyor. DuoTronic fonksiyonu; çamaşır türünü, miktarını ve nemi algılıyor.


Kurutma makinesi:
www.boschevaletleri.com

Kırıştımadan kurutuyor

6 kg kapasiteli elektronik kurutma makinesi, geniş LCD ekrana sahip. Iron Aid buhar sistemi ile çalışıyor. Çift yönlü kurutma ve kırışıklık önleme özellikleri bulunuyor. Hava yoğunlaştırma, gecikmeli başlatma fonksiyonu, kazan içi aydınlatma, elektronik ve sürekli kurutma programları makinenin diğer özellikleri arasında yer alıyor.


EDI 96150 W Iron Aid:
www.electrolux.com.tr

Hava yoğunlaşmalı kurutma

LCD ekranlş kurutma makinesinin özel kurutma rafı, hava yoğunlaştırma özelliği, çift yönlü kurutma ve kırışıklık önleme sistemleri, gecikmeli başlatma fonksiyonu, elektronik ve sürekli kurutma programları, narinler seçeneği, kazan içi aydınlatması ve hassat kurutma özelliği bulunuyor.


Lavatherm 56840 R:
www.aeg.electrolux.com.tr

6. His Teknolojisi

6. his teknolojisine sahip kurutma makinesinin yük kapasitesi 6. kg. Pamuklu, sentetik, narin ve havalandırma programları bulunuyor. Kırışık azaltma, otomatik soğutma ve ekstra kurutma süresi gibi özelliklere de sahip.


AWZ 7466 Kurutma Makinesi:
www.whirlpool.com.tr


Kurutma makineleri hakkında bilinmeyenler

Tekstiller kullanım ömürleri boyunca 3 ana nedenden ötürü yıpranıyor: Giyim sırasında (% 65), yıkama sırasında (% 25) ve kurutma ile ütüleme sırasında (% 10). Bu anlamda kurutma makinelerinin tekstillerin yıpranmasına etkisi minimum. Kurutma makineleri, kurutma işlemini ısı kullanarak yaptıkları için enerjiyi çamaşır makinelerine göre daha fazla kullanırlar.

Ama bu durumda dahi katlanılacak haftalık maliyet 2 YTL.’yi geçmeyecektir. Diğer yandan nevresimler, kot, tişört, iç çamaşırları ve havlu gibi pamuklu tekstiller ütü gerektirmediğinden ütünün harcayacağı enerjiden tasarruf etmiş olursunuz, hem de bu tekstiller ütüleme işleminden kaynaklanan yıpranmaya maruz kalmazlar. Ayrıca evin içinde ve kalorifer petekleri üzerine asılarak kurutulan çamaşırlar da evi ısıtan enerjiden harcarlar ve kurutma makineleri bu enerjiden de tasarruf etmenizi sağlar. Bir makine çamaşırı kurutmak için 20 metre uzunluğunda çamaşır ipine ihtiyaç duyulurken kurutma makinesiyle çok daha küçük bir alanda (0,36 metrekare) aynı miktarda çamaşır kurutulabilir.

киев квартиры посуточно
заказ цветов киев
автострахование осаго калькулятор

1.357 views

Etiketler:, ,


Çamaşırlarınızı kurutmak dert olmasın için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Pipop  yorumladı. 00:48 - 12 / 03 / 2012:

    I would say that we are going to make stars out of Bailey except that this clip aldeary had umpteen million views when I found it. Maybe Bailey will make stars out of us!