Dünyanın en tasarruflu kurutma makinesi | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Dünyanın en tasarruflu kurutma makinesi

Dünyanın en tasarruflu kurutma makinesi


Dünyanın en az enerji harcayan kurutma makinesi Siemens blueTherm, hassas kurutma özelliği ve sessiz teknolojisiyle çamaşır kurutmada dört dörtlük bir kullanım sunuyor. Yeni Siemens blueTherm kurutma makinesi, A enerji sınıfı makinelerden bile yüzde 50 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor, aynı zamanda ütü ve çamaşır asmak için gereken zaman kaybını minimuma indiriyor. Üstelik blueTherm’ler şimdi özel bir kampanyayla tüketicilerin beğenisine sunuluyor ve ürünü satın alanlar memnun kalmadıkları takdirde 30 gün içinde iade edebiliyor.

Dünyanın en düşük enerji tüketimini sunan yeni WT 46 W 561 TR model Siemens blueTherm kurutma makinesi sadece enerji tüketimini düşürmekle kalmıyor, aynı zamanda sağladığı süper hassas kurutma sayesinde giyecekleri de maksimum derecede koruyor. Siemens blueTherm kurutma makinesi dünyanın ilk kendi kendini temizleyen filtresi sayesinde tüm kullanım ömrü boyunca sahip olduğu mükemmel enerji verimliliğini korumayı garanti ediyor ve kullanım konforu sunuyor. Çamaşırları en hijyenik şekilde kurutan blueTherm, ütü zahmetini de minimuma indiriyor. Üstelik Aralık ayında kurutma makinelerine yönelik çok avantajlı bir kampanya fırsatı da sunuluyor, hem de 1 ay iade garantisi ile…

Evde veya balkonlarda görüntü kirliliğine son veren blueTherm, 7 kg kapasitesiyle iş yükünü de önemli derecede hafifletiyor. Çamaşır kurutmak için gerekli zaman ve yer sorununu tamamen ortadan kaldıran yeni Siemens, çamaşırların dönüş yönünü değiştirmeden sürekli hava akımı ve sabit ısı sağlayarak kurutan softDry tambur özelliği ile kurutma esnasında oluşabilecek yıpranmayı engelliyor ve hassas kurutma sağlıyor.


Şimdi ve her zaman düşük enerji tüketimi

Filtrelerini kendi kendine temizleyebilen ilk kurutma makinesi olan blueTherm, elle temizlemeye gerek kalmadan kondanser üzerine yapışan tüy parçacıklarını, üzerinde tek bir tane bile kalmayacak şekilde kendi kendine temizliyor. Avrupa’da uzun yıllardır çalışmalarını enerji ve çevre konularında sürdüren Eko Enstitüsü (Öko Institut) tarafından enerji ve çevre bilinci için örnek olarak gösterilen cihaz, kondansatörünü kendi kendine temizleyebilen tek kurutma makinesi özelliğini de taşıyor. Ayrıca blueTherm kurutma makinesi, Alman bağımsız test kuruluşu Stiftung Warentest’in yaptığı test sonuçlarına göre enerji etkinliği, kurutma performansı, kullanım kolaylığı ve çevre dostu kategorilerinde birinci olmanın haklı gururunu taşıyor.

Kalıcı enerji verimliliği için sürekli otomatik temizleme yapan modelde, enerji tüketimi ürünün bütün kullanım ömrü boyunca en düşük seviyelerde kalıyor. Ayrıca, blueTherm teknolojisinin işleyişi esnasında kurutma işlemi sırasında çamaşırlar üzerindeki buharlaşan su da filtrelenilerek kullanılıyor. Dolayısıyla ilave bir musluk bağlantısına veya su tüketimine gerek duyulmuyor.

Siemens’in gelecek için enerji kaynaklarını da daha iyi kullanma bakış açısıyla geliştirdiği blueTherm teknolojisi düşük enerji tüketimi sayesinde, çamaşırların yanı sıra doğayı da koruyor. Ürün, verimli enerji kullanımı sayesinde A sınıfı enerji etkinliğine sahip kurutma makinelerinden bile yüzde 50 enerji tasarrufu sağlıyor. Bu özellik sadece çevreye yarar sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ev ekonomisine de anında fayda getiriyor.


Yıkama kurutma 55 dakika

Siemens çamaşır makinelerinde bulunan Süper Kısa 15’ programı ile yıkanan çamaşırlar, otomatik olarak belirlenen en uygun ısı ve devir seçimi ile kurutma makinelerinde sadece 40 dakikada kullanıma hazır hale getiriliyor. Yani blueTherm kurutma makinesi bir Siemens çamaşır makinesiyle birlikte kullanıcısına önemli bir zaman kazandırıyor. Yıkama ve kurutma işlemleri sadece 55 dakikada tamamlanıyor.


Sabit ısı: Yeni ısı pompalama teknolojisi

Siemens blueTherm kurutma makinesi, ısıyı çamaşırların cinsine bağlı olarak her zaman uygun düzeyde tutuyor. Böylelikle çamaşır türüne bağlı olarak çamaşırların en hassas, en hızlı ve en tasarruflu şekilde kurutulmasını sağlıyor.


Kolay ütüleme: Kırışıklık önleme tuşu

Siemens blueTherm kurutma makinesinin kırışıklık önleyici tuşu, gerek kurutma işlemi sırasında, gerekse de işlemden sonra makinede kalan çamaşırları 120 dakika boyunca kırıştırmadan muhafaza ediyor. Bu program sayesinde çamaşırlar daha az kırışıyor ve ütüleme işlemine daha az zaman harcanıyor. Hatta bazı çamaşır türlerinde ütülemeye bile gerek kalmıyor.

Siemens’in yeni nesil kurutma makineleri özel ses izolasyonları sayesinde, rahatsızlık verici sesler yok ediliyor ve kullanıcının keyfi kaçmıyor. Çok sessiz çalıştığı için geceleri dahi kullanılabilen blueTherm’le tüm kullanıcılar, olası indirimli elektrik kullanım fiyatlarından da faydalanabiliyor.


Tel METINP: 444 66 88

web METINP: www.siemens-home.com

угловые диваны киев
gss.com.ua
ecig liqua

1.322 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.