Geniş ve herşeyin sığabileceği derin dondurucu | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Geniş ve herşeyin sığabileceği derin dondurucu

Geniş ve herşeyin sığabileceği derin dondurucu

siemensden yeni bir tarz yeni bir model bu şık tasarımlı ve derin dondurucu üründe herşeyi muhavaza edebilir ve bu sıcak günlerde  ürünlerinizin donmamasını engelleyebilirsiniz. 

Tüm dünyada ileri teknolojinin estetik tasarımla buluştuğu, geleceğin ürünlerini sunan Siemens Ev Aletleri, derin dondurucularda da fark yaratıyor. Siemens sandık tipi derin dondurucular A enerji verimlilik sınıfında bulunuyor. Sandık tipi derin dondurucu ağırlığı azaltılmış kapağı, kalın izolasyonu ve defrost suyu akıtma oluğunun yanı sıra, tekerlekli ayaklar üzerinde hareket kabiliyeti ile de önemli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Siemens derin dondurucular “softline” tasarım sayesinde estetik bir görünüm kazanıyor.

Taze çileğin tadına kış mevsiminde varmak için Siemens sandık tipi derin dondurucu

Meyve ve sebzeleri mevsiminde, taptaze dondurma olanağı sunan Siemens sandık tipi derin dondurucu ile yaz günlerinde saklanan çilekleri kış geldiğinde en taze haliyle yemek mümkün.

Siemens derin dondurucuların sıcaklık ayarı 1’den 6’ya kadar derecelendirilebiliyor. Cihazların tam dolu olmadığı durumlarda “eco” ayarı, daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Süper dondurma özelliği ile yiyeceklerin en kısa sürede dondurularak besin değerlerinin ve vitaminlerinin kaybolması önleniyor . Süper dondurma tuşuna yeniden basıldığında ya da gereken ısı derecesine ulaşıldığında fonksiyon otomatik olarak kapanıyor. Böylelikle gerekenden fazla enerji sarfiyatı önleniyor.

Cihazın “Alarm” özelliği besinlerin tazeliğini güvence altına alıyor. Dondurucu bölmesindeki sıcaklık yükselir ve dondurulmuş besinler için tehlike söz konusu oluşturur ise “alarm” göstergesi yanıyor. “Süper dondurma” fonksiyonu ile derin dondurucuya taze besinler yerleştirildiğinde oluşabilecek ani sıcaklık artışları önleniyor.

225 litrelik net geniş hacme sahip GT 26 MT 30 NE kodlu derin dondurucunun (88,5 cm yükseklik, 112 cm genişlik, 69,2 cm tutamak dahil derinlik) dondurma kapasitesi ise (kg/ 24 saat) 23 kg. Siemens GT 26 MT 30 NE derin dondurucunun, elektrik kesintilerinde de 50 saat saklama özelliği bulunuyor.

365 litrelik net geniş hacme sahip GT 38 MT 30 NE kodlu derin dondurucunun (88,5 cm yükseklik, 162,5 cm genişlik, 69,2 cm tutamak dahil derinlik) dondurma kapasitesi ise (kg/ 24 saat) 25 kg. Siemens GT 38 MT 30 NE derin dondurucunun, elektrik kesintilerinde de 50 saat saklama özelliği bulunuyor.

GT 26 MT 30 NE
Enerji sınıfı A kwh/yıl 234
Elektrik tüketimi: 0,64 kwh/24h
Kalın izolasyon
Ağırlığı azaltılmış sandık tipi derin dondurucu kapağı, defrost suyu akıtma oluğu
Tekerlekli ayaklar üzerinde hareket kabiliyeti
Softline tasarım
Brüt hacim: 230 lt
Dondurma kapasitesi:(kg/24 saat)23 kg
Elektrik kesintisinde saklama: 50 saat
Y*G*D :88,5*112*69,2 cm

GT 38 MT 30 NE
Enerji sınıfı A kwh/yıl 303
Elektrik tüketimi: 0,83 kwh/24h
Kalın izolasyon
Ağırlığı azaltılmış sandık tipi derin dondurucu kapağı, defrost suyu akıtma oluğu
Tekerlekli ayaklar üzerinde hareket kabiliyeti
Softline tasarım
Brüt hacim : 371 lt
Dondurma kapasitesi:(kg/24 saat)25 kg
Elektrik kesintisinde saklama: 50 saat
Y*G*D :88,5*162,5*69,2 cm

goodspeed.com.ua
аренда квартир днепропетровск
gss.com.ua/

1.673 views

Etiketler:, , , , , , ,

Comments are closed.