Hayalinizdeki ocağı kendiniz oluşturun | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Hayalinizdeki ocağı kendiniz oluşturun

Hayalinizdeki ocağı kendiniz oluşturun


Bosch Ev Aletleri’nin yeni ankastre serisi Domino ocakların sunduğu çok sayıda kombinasyon seçeneğiyle mutfaklara özgürlük geliyor. Gazlı, elektrikli, wok, fritöz veya ızgara seçeneği sunan Dominolar ile herkes kendi pişirme grubunu oluşturuyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri’nin yeni ankastre serisi Domino ocakların sunduğu çok sayıda kombinasyon seçeneğiyle mutfaklara özgürlük geliyor. Kendi aralarında olduğu gibi diğer ocaklarla da son derece şık ve işlevsel kombinasyonlar yaratma olanağı sunan Domino ocaklar, farklı fonksiyonları sayesinde mutfakların alternatif pişirme tercihlerine göre kişiselleştirilmesinin de yolunu açıyor.

Son derece şık ve dekorasyonda esneklik sağlayan tasarımları Domino ocakların başlıca tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor. Lava taşlı ızgarası ile evde barbekü keyfi, fritözü ve wok ocak gözü ile de değişik pişirme çeşitlerini kolaylıkla ve çok şık bir şekilde istenilen şekilde mutfağa entegre etme imkanı sunan ocaklar, 30 cm genişlikleriyle hem kendi aynı serideki hem de çeşitli genişliklerdeki diğer Bosch ocakların yanında mükemmel uyum içinde yer alabiliyor.


PRB326B90E – Gazlı ankastre ocak

Dökme demir ocak ızgarası ve gaz emniyet sistemi ile şıklığı ve güvenliği bir arada barındıran kendinden kumandalı gazlı ankastre domino ocak PRB326B90E, cam seramik yüzeyi sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor


PRA326B90E – Gazlı ankastre wok ocak

Asya mutfağının vazgeçilmez özel wok tavası ve 6 kW ile piyasadaki en güçlü wok ocak gözü ile farklı lezzetler yaratmaya imkan tanıyan kendinden kumandalı ocak, içe ve dış alev halkaları ile tencereye eşit şekilde dağılan güçlü alevi sayesinde Türk mutfağında güçlü ve hızlı ateş isteyen yemekler için de ideal. Üstelik ısıyı eşit ve hızlı şekilde yayan wok ocak gözünü büyük tencere yemeklerinde kullanarak çok daha iyi pişirme performansı elde edilebiliyor.

flower-king.com.ua/
www.divanio.com.ua/
создание сайта

1.657 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.