Hayatı kolaylaştıran ürünler… | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Hayatı kolaylaştıran ürünler…

Hayatı kolaylaştıran ürünler…


“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nden hayatı kolaylaştıran 3 yeni ürün: “Renk Sihirbazı” AOC LCD televizyon; kırışıklara ve kötü kokulara karşı Logixx 8 Steam Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi; hızlı, tasarruflu, ergonomik ActiveWater Smart kompakt bulaşık makinesi.Gökkuşağı için yağmuru beklemeyin

Gökkuşağının renklerini ekrana taşıyan “Renk Sihirbazı” yeni AOC LCD televizyonlar Bosch bayilerinde yerini aldı. Yüksek çözünürlük ve renk kalitesi, 30.000:1 dinamik kontrast oranıyla sinema ve spor karşılaşmaları izleme keyfini eve taşıyan renk sihirbazı AOC, 2 HDMI girişi ile DVD player, uydu alıcıları ve oyun konsolları gibi HD kalitesinde görüntü veren diğer elektronik cihazları tek bir televizyona bağlama olanağı sunuyor.

AOC LCD televizyon, renk sihirbazı özelliğiyle geçmişin televizyonlarından ayrılarak yeni bir renk kategorizasyonu yaratıyor ve televizyon izleme deneyimine farklı bir boyut kazandırıyor. AOC LCD televizyon. 19 inçten 42 inçe kadar yükselen ekran boyutları ile her tür yaşam alanı ve deneyim için uygun alternatifler sunan yeni AOC LCD televizyon, 500 cd/metrekare parlaklığı, 3D Comb filtresi, 1920×1080 çözünürlüğü, 16,7 milyon renk sayısı ile evde sinema ve spor karşılaşmalarını keyfe dönüştürüyor. Pal ve Secam renk sistemleriyle her tür yüksek çözünürlüklü görüntünün en yüksek kalitede izlenebilmesini sağlayan AOC LCD televizyon, televizyon kabinindeki sağa-sola dönebilen ayakları, uyku zamanlayıcısı ve çalışır durumda 160 Watt’lık güç tüketimiyle hem konfor hem de tasarrufa yönelik çözümler sunuyor.

купить угловой диван киев
gss.com.ua/
mister e liquid

1.283 views

Etiketler:, , , , ,


Hayatı kolaylaştıran ürünler… için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Robison  yorumladı. 06:00 - 17 / 06 / 2012:

    daha once pek e7ok dslr ve lens kullandıktan ve ouzmum yerinden e7ıktıktan sonra, panasonic m43 sisteme gee7tim.makine hafif olduğu kadar lenslerde bir o kadar hafif ve kfce7fck.bu gee7işten sonra dslr kullanmanın amelelik olduğunu, dunya kadar yfckfc taşıdığımı iyice anladım. daha once 3.5-4 kilo gelen, 3-4 saatlik e7ekim turları sonunda ağrılara neden olan ve en f6nemlisi bu eziyet yfczfcnden e7ekim yapmanın zevkini alamayan birisi olarak, şu anda bfctfcn ekipmanım 1,5 kilo cıvarı gelmekte(en bfcyfck ağırlık harici flashım, onu daha kfce7fcltemedim). bu sistem sayesinde e7ekime e7ıktığımda rahate7a dolaşabilmekteyim.bu işten para kazanmıyorsanız rahate7a tercih edebileceğiniz bir sistem.