Hem çevreniz hem cebiniz kazansın | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Hem çevreniz hem cebiniz kazansın

Hem çevreniz hem cebiniz kazansın


Bosch’un eşsiz teknolojisi ile üretilen EcoLogixx 7 ile yeni yılda hem çevreniz hem cebiniz kazansın…

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri’nin yeni ürünü EcoLogixx 7 S hava yoğunlaştırmalı kurutma makinesi ile yeni yıla girerken tasarruf edin. ActiveAir Teknolojisi yani ısı pompalı sistem ile üretilen Bosch Ecologixx 7 S kurutma makinesi A enerji sınıfından bile yüzde 50 daha fazla tasarruf sağlayan dünya’nın enerji verimliliği en yüksek kurutma makinesi unvanını taşıyor.

Bosch Ev Aletleri’nin “Yeni yıla hem çevremi hem cebimi koruyarak girmek istiyorum.” diyenlere hem şık hem de ekonomik bir önerisi var. Son dönemlerde yaygın olarak kullanılmaya başlayan ve kurutma işlemlerine farklı bir boyut kazandıran çamaşır kurutma makineleri, üstün teknolojileri, zaman & enerji tasarrufu gibi avantajları ile her evin ihtiyacı haline geldi. Çamaşırların asılarak kurutulmasından kaynaklanan toz, kir, is, egzoz gazları gibi zararlı etkenlerden koruyan ve kullanıcıyı çamaşır asma, kurutma, toplama gibi uğraşlardan kurtaran ActiveAir Teknolojisi ile üretilen Bosch Ecologixx 7 S kurutma makinesi aynı zamanda kilogram başına sadece 0,23 kW saat enerji harcaması ile A enerji sınıfından bile yüzde 50 daha fazla tasarruf sağlıyor ve Dünya’nın enerji verimliliği en yüksek kurutma makinesi olma özelliğini taşıyor.


Enerji tasarrufu’nda dünya rekoru: Bosch Ecologixx 7 S

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, kurutma makinelerinde geliştirdiği ActiveAir Teknolojisi ve tam otomatik Kendi Kendini Temizleyen Konsender ile çamaşır bakımında yeni bir çığır açtı. Akıllı ActiveAir Teknolojisi, kapalı devre içerisinde çalışan bir ısı pompa sistemidir. Bu dolaşım sisteminde, kurutma havası, tekrar tekrar ısıtılmadan ısı pompası sayesinde korunuyor ve böylece varolan ısı korunarak en düşük maliyetle en yüksek ısı verimliliği sağlanmış oluyor. Her kilo çamaşır başına sadece 0,23 kW saat enerji harcayan EcoLogixx 7 S, A enerji sınıfına göre yüzde 50 daha fazla tasarruf sağlıyor.


Bilim adamlarının da önerisi “Bosch Ecologixx 7 S”

Çevreyi korumak için 1977 yılında Almanya’da kurulan, bağımsız bir araştırma ve danışma birimi olan Uygulamalı Ekoloji Enstitüsü Freiburg (Das Öko-Institut e.V.) tarafından yapılan araştırmaya göre, soğuk havalarda odada yapılan kurutmanın, Bosch EcoLogixx 7 S kurutma makinesi ile yapılan kurutmaya oranla 3 kat daha fazla enerji tüketilmesine sebep olduğunu ortaya koyuyor. Mühendis, fizikçi, kimyager, avukat ve din bilimcilerinin analiz ve değerlendirmeleriyle toplumun dikkatini bu uluslararası meseleye çeken bu bilim adamları derneği; Pan Avrupa’nın önde gelen araştırma ve danışma birimlerinden birini geliştirmiş oldu. Bugün Uygulamalı Ekoloji Enstitüsü Freiburg’un, Berlin ve Darmstadt’ta genel merkezleri ve korunan bir gelecek yaratmaya ant içmiş 100’den fazla çalışanı mevcut.


Hem doğal, hem hassas, hem de tescilli güzellik!

Almanya’nın en önemli araştırma kurumu enstitüsü StiWa’nın aylık olarak çıkarttığı “Stiftung Warentest” dergisi’nin “dünyanın en ünlü on beş kurutma makinesi markalarının” yer aldığı bir değerlendirmede Bosch WTW86560 kurutma makinesi, performans ve kalitede rakiplerini geride bıraktı. Yeni WTW86561 EcoLogixx 7 S de, kardeşi WTW86560’in izinden gidiyor ve tüm bu kaliteyi A enerji sınıfından tam P tasarruf yaparak perçinliyor.

Bosch Ecologixx 7 S SensitiveDrying (hassas kurutma) sistemiyle çamaşırları korumada da kendini gösteriyor. Bu sistem, kırışıklık önleyici özelliği olan, kumaş koruyucu içyapısı ve dalga formunda ekstra büyük bir tambur ve çamaşırları hassas bir şekilde ileri geri çeviren yumuşak taşıyıcıların oluşturduğu benzersiz bir birleşimin eseridir. DuoTronic kurutma teknolojisi sayesinde ise çamaşırın türünü, miktarını, nemini algılayıp her aşamada nem ve ısı kontrolü yaparak kurutma süresini otomatik olarak ayarlıyor. Böylece Bosch EcoLogixx 7 S ile çamaşırlarınızın dokuları zarar görmemiş, neredeyse hiç kırışmamış ve yumuşacık kalarak kurutuluyor.


Ecologixx 7 S ile konforunuz yerinde


Bosch Ecologixx 7 S ile işleriniz artık çok daha kolay bir hale geliyor. Tek tuşla kullanım, kalan süreyi gösteren büyük LC ekran, süre seçimi, tambur içi aydınlatması, program akış göstergesi gibi birçok özelliği ile işlerinizi kolaylaştırmak için gerekli olan tüm donanıma sahip Ecologixx 7 S, kısa zaman içerisinde vazgeçilmezlerinizden olacak. TouchControl dokunmatik tuşlarında yer alan program sonunda sesli haber verme, kalan zamanı gösterme, kurutma aşamasının takibi, hava filtresi dolduğunda uyarı sesi gibi özellikleriyle de Ecologixx 7 S dikkatleri üzerine çekiyor.

Bunun yanı sıra, kurutma makinelerinin sürekli bakım gerektiren ve elle itinayla temizlenmesi gereken kondenser , Bosch Ecologixx 7 S kullanıcılarını da bu zahmetli bakımdan kurtarıyor ve kendi kendini temizliyor. Ecologixx 7 S, Kendi Kendini temizleyen Kondenser i ile performansa zarar veren, kurutma sürelerinin uzamasına neden olan ve bu sebeple enerji tüketimini artıran kalıntıların oluşmasını da engelliyor. Dünyanın tek cam kapaklı kurutma makinesi olarak da çamaşır makinenizle mükemmel bir uyum sağlıyor.


Bosch WTW 86561 EcoLogixx 7 S Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi teknik özellikler

A Enerji sınıfından P daha tasarruflu (Sadece 0,23 kW saat/kg)
7 kg pamuklu, 3,5 kg kolay bakımlı çamaşır kurutma kapasitesi
ActiveAir teknolojisi (yenilikçi Isı Pompası sistemi sayesinde en tasarruflu kurutma teknolojisi)
DuoTronic
Sensitive (Hassas kurutma sistemi)
Çamaşırları koruyan büyük çelik tambur, soft tasarım pedallar
TouchControl (dokunmatik tuşlar)
Tam elektronik teş tuşlu kontrol ünitesi: Nemli ve zaman ayarlı kurutma sistemi
Özel programlar: Yünlü kurutma programı, Mix, Sport/Fitness, Gömlek/bluz
Tek bir tuşa dokunarak yoğunlaştırmalı, zaman ayarlı ve özel program seçenekleri
Başlat/Beklet, Hassas, Kolay ütüleme, Opsiyonlar ve ve Değiştirme tuşları
Kırışıklık önleme sistemi: Program bitiminden sonra 120 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme
LC ekran içinde program akış göstergesi: Bitiş zamanını erteleme ve kalan süre, ilave programlar ve cihaz bakım önerileri
Tambur içi aydınlatma sistemi
Çocuk kilidi
Kolay ütüleme tuşu
Otomatik olarak kendi kendini temizleye kondenser koruma filtresi
Ses yalıtım sistemi
Program bitiminde akustik sinyal
1400 devirde sıkılmış 7 kg pamuklu çamaşırda 1.35 kWh elektrik tüketimi, 1000 devirde sıkılmış 7 kg pamuklu çamaşırda 1.6 kWh elektrik tüketimi
Boyutlar(Y x Gx D): 84.2 x 59.8 x 62.5 cm
peşin fiyatı : 2.246,40 TL ; peşin fiyatına 4 taksit , Axess ‘e 8 taksit ve 2 ay ekstre erteleme.

цветы купить киев
gss.com.ua
e liquid wholesale

1.233 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.