Hem vergisiz hem de iade garantili | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Hem vergisiz hem de iade garantili

Hem vergisiz hem de iade garantili


Hayatı kolaylaştıran ve insanlara her zaman güvenebilecekleri çözümler sunan Bosch Ev Aletleri, kurutma makinesi almak isteyenlere Mart ayında inanılmaz fırsatlar sunuyor. Mart ayı boyunca Bosch marka herhangi bir kurutma makinesi alanlar, hem KDV ve ÖTV indirimlerinden faydalanıyor hem de üründen memnun kalmazlarsa fatura kesim tarihinden itibaren 1 ay içinde makinelerini iade edebiliyor.


Kurutma makinesi artık bir ihtiyaç

Günümüz dünyasında her şey zamanla ölçülüyor. Evde, trafikte ve hatta eğlencede bile zaman kaybına tahammülümüz yok. Zamanın dışında önemli olan diğer bir konu da hijyen. Nüfus artışıyla beraber ortaya çıkan hava kirliliği yeni hastalıklar yaratıyor. Bu iki konu özellikle çamaşır yıkama ve kurutma konusunda devreye giriyor. Kurutma için harcanan zaman ve çamaşırların asılarak kurutulmasından kaynaklanan yeniden kirlenme vaktin nakit olduğu dönemde ayrıca bir stres kaynağı yaratıyor. Bu duruma en iyi çözüm ise kurutma makinesi kullanmak.

Kurutma işleminin ipe asarak, balkonda veya evin bir odasında gerçekleştirilmesi çamaşırlara egzost dumanı, toz, polen, mayt gibi alerjen maddelerin yapışmasını kaçınılmaz hale getiriyor. Yani temizlendiği düşünülen çamaşırlar daha giymeden kirleniyor. Oysa kurutma makinesi kullanıldığında çamaşırlar saatlerce hava ile temas etmiyor, havada bulunan çeşitli polen ve maytlar giysilere bulaşmıyor. Dahası, kurutma cihazı içindeki ısı mantar ve mayt oluşumunu önlüyor ve bu sayede kurutma makineleri bebekli aileler ve alerjisi olanlar için önemli bir hijyen aracına dönüşüyor.


Ecologixx 7 ile maksimum enerji tasarrufu

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla hayata değer katan ürünler sunan Bosch Ev Aletleri de, Mart ayında düzenlediği kampanyayla kurutma makinelerinin sunduğu kolaylıklar konusunda tereddüt yaşayan tüketicileri ürünlerini denemeye davet ediyor. Kampanyayla sahip olunabilecek ürünler arasında bulunan Bosch’un yüksek teknoloji ürünü yeni Ecologixx 7 Kurutma Makinesi de, maksimum enerji tasarrufu ile çamaşırlar için maksimum korumayı bir arada sunuyor.

Enerji verimliliğinde A sınıfından bile yüzde 40 daha tasarruflu olan Ecologixx 7, çamaşırların mümkün olan en üst seviyede korunmasını sağlayan bir kurutma gerçekleştiriyor. Kurutma makinesi, konfor ve zaman tasarrufu sağlamanın yanı sıra özellikle kışın evin içerisinde kurutulan çamaşırların yarattığı karışıklığın, yazın ise balkonlardaki pek de hoş olamayan çamaşır görüntüsünün de önüne geçiyor.

Çamaşır makinesinin üzerine yerleştirerek kule olarak da kullanılabilen Ecologixx 7, yer problemi olanlar için de ideal çözümü sunuyor. Ecologixx 7’nin kolay ütüleme tuşu ise çamaşırların çok daha kolay ütülenmesini sağlıyor. Kırışıklık önleme sistemi ile program bitiminden sonra 120 dakika süreyle çamaşırlar kırışmadan muhafaza edilebiliyor.

снять квартиру
необычные подарки
retail.ua

1.252 views

Etiketler:, ,


Hem vergisiz hem de iade garantili için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 mehmet  yorumladı. 10:14 - 12 / 03 / 2012:

    vergisizi olması çok güzel beyaz eşya mekinelerinin aldığı vergiyi kimse almıyor