Hidrolik Press Kulanım Alanları ve Özellikleri | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Press Makinaları - Hidrolik Press Kulanım Alanları ve Özellikleri

Hidrolik Press Kulanım Alanları ve Özellikleri

Hidrolik press makineleri ile çeşitli ebattaki saçlar kıvrılabilir ve farklı materyaller sıkıştırılarak birbirine yapıştırılabilir. Elektrik motorlarının hidrolik yağı press bölgesine göndererek kuvvetli bir şekilde sıkıştırma işlemini gerçekleştirmektedir. Sanayi sektöründe katlama ve presleme de kullanılan hidrolik sistemler ile parçalar daha sağlam ve sağlıklı bir şekilde kıvrılmakta ve birleştirilmektedir.

Hidrolik preslerin en belirgin özelliği her vuruşta aynı kuvveti uygulamaktadır. Uzun çalışma saatlerine oldukça uygun olan bu makine ile kaliteli ve profesyonel işeler ortaya çıkarılmaktadır. Zincir halkalarının birbirine eklenmesinde, plastik yüzeylerin birleştirilmesinde, saç paketlerin kıvrılmasında çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Kullanım alanları ve ebatlarına göre çeşitli boyutlarda ve baskı kuvvetlerinde bulunan hidrolik press makineleri sanayi ve endüstri işlerinde oldukça yaygın olmaktadır. Zamandan tasarruf sağlayıp kısa zamanda çok iş yaparak seri üretim yapılmasını sağlayan makineler uygun fiyatları ile müşterilerin ilgisini çekmektedir. Kaza oluşma ve hatalı işlemleri anında durdurmak için makine üzerine konumlandırılan acil durdurma butonu ekstra güvenlik sağlamaktadır.

Hidrolik Pres

Hidrolik Pres

Hidrolik Pres Makinası

Hidrolik Pres Makinası

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

Hidrolik Pres Makinesi

10.913 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.