İndesit Prime ankastre setler | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - İndesit Prime ankastre setler

İndesit Prime ankastre setler


Göz alıcı, zarif ve modern çizgisiyle dikkat çeken Indesit Prime Serisi, paslanmaz çelikten oluşan ankastre setleriyle yüksek teknolojiyi mutfaklara taşıyor…

Ünlü tasarımcı Giorgetto Giugiaro imzasını taşıyan ve Indesit’in yenilikçi yüzünü yansıtan yeni Indesit Prime Serisi, dekoratif davlumbaz, ankastre ocak ve multifonksiyonel fırından oluşan ankastre ürünlerle mutfaklar için yüksek teknolojili seçenekler sunuyor.

Mutfağın her zaman temiz kalmasını ve özgür bir şekilde yemek yapmaya hazır olmasını sağlamak için rahatsız edici koku ve kir tutan yağları önleyen Indesit Prime dekoratif davlumbazlar, dayanıklılık ve verimlilik açısından da yenilikçi çözümler sunuyor. 25 derecelik eğimi sayesinde kontrol paneli daha rahat görünen ve temizlenebilen Prime davlumbazların yuvarlak köşeleri, mutfaklarda göz yormayan, ahenkli bir uyum sağlıyor. Saatte 450 metreküp emiş kapasitesine sahip davlumbazların en kullanışlı yanı ise bulaşık makinelerinde de yıkanabilen metal filtreleri…

Indesit Prime serisi ankastre grubunda yer alan diğer bir ürün ise yalın ve çekici dizaynıyla ön plana çıkan 60 santimetrelik ankastre ocak… Kontrol düğmelerinin ocak gözlerine uzak oluşu sebebiyle güvenli olduğu ürünün elektronik ateşleme sistemi, tek elle, basit bir şekilde ocağı yakmaya imkan tanıyor. Mutfaklarda güvenliği ön plana çıkaran Prime ocaklar, alev yanlışlıkla söndüğünde gazı otomatik olarak kesen güvenlik aparatları sayesinde olası kazaları önlüyor.

Indesit Prime ankastre serisinde yer alan üçüncü ürün, multifonksiyonel fırın… En kolaydan zahmetlisine kadar her çeşit yemeğin mükemmel şekilde hazırlanmasını garantileyen Prime fırınlar, yenilikçi özellikleriyle tüketicilerin kendilerine daha fazla zaman ayırmasını sağlıyor. Pratik ve kolay anlaşılır göstergesiyle dikkat çeken Prime serisi ankastre fırınlar, iç aydınlatmalarıyla da mutfaklarda sıcak bir atmosfer yaratıyor. 6 farklı programı olan bu özel fırın ile lezzetli pizzalar, ızgaralar, geleneksek et yemekleri, ayrıca hızlı pişirme programı sayesinde pratik yemekler hazırlayabilirsiniz.

заказ цветов
www.gss.com.ua
eliquid

1.314 views

Etiketler:, , ,

Comments are closed.