Indesit’ten 3 kapılı buzdolabı | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Indesit’ten 3 kapılı buzdolabı

Indesit’ten 3 kapılı buzdolabı


Avrupa’nın öncü beyaz eşya üreticisi Indesit Compary, 3 kapılı yeni buzdolabı Indesit Trilogic ile en yeni teknolojileri, pratik çözümler ve maksimum esneklik avantajıyla birlikte, Temmuz ayından itibaren tüketicinin beğenisine sunuyor. Üstün teknolojili Indesit ürünlerinin en yenisi Trilogic, benzersiz tasarımı ve çevre dostu yapısıyla tüketiciyi memnun etmeye hazırlanıyor. Üstelik Trilogic buzdolaplarında pek çok yenilik ön plana çıkıyor.


Maksimum esneklik

Indesit Company Ar-Ge uzmanları, ergonomik yapısıyla dikkat çeken Trilogic’i, tüketicilerin birbirinden farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdi. Trilogic’in benzersiz 3 kapılı tasarımı sayesinde iç hacmi, isteğe uygun olarak ve en ideal şekilde yönlendirilebiliyor. Soğutucu kısmında yer alan tek kapısı ve dondurucu kısmındaki birbirinden bağımsız 2 çekmecesi, kullanıcının buzdolabını kendi ihtiyaçları doğrultusunda isteği gibi düzenlemesine olanak veriyor.


Gelişmiş No-frost teknolojisi

Gelişmiş No-frost teknolojili Trilogic, yiyecekleri daha iyi muhafaza etmek, gıdaların gerçek tatlarını ve kokularını korumak için tasarlanmış yeni bir soğutma sistemine sahip… Yeni teknoloji sayesinde buzdolabının dondurucu kısmında buzlanma ve karlanma oluşumu engelleniyor; böylece soğutucu bölümü en ideal nem seviyesini koruyor.


A sınıfı enerjiyle maksimum enerji tasarrufu

70 santimetrelik genişliğiyle özellikle dar mutfaklarda kullanım kolaylığı sağlayan Trilogic, A enerji sınıfı verimliliğiyle minimum enerji tüketimi ve en iyi performansı bir arada sunuyor. Hijyen kontrol sistemi, buzmatik ve ferah bir iç görünüm sağlayan cam raflar gibi özelliklere sahip Indesit Trilogic, 419 litrelik toplam kapasitesi ile 2009 yılının en çok tercih edilen buzdolaplarından biri olmaya aday.


Trilogic’in diğer teknik özellikleri:

Toplam brüt kapasite: 419 litre
Buzdolabı kapasitesi: 296 litre
Dondurucu kapasitesi: 123 litre

Ölçüleri:
190x70x68,5 santimetre


Özellikleri

Hijyen Kontrol Sistemi
A enerji sınıfı
Cam raflar
Şişe rafı
Buzmatik

www.kvartiraarenda.com/
угловые диваны киев
интернет магазин разработка

1.234 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.