Indesit’ten tasarruflu Eco time serisi | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Indesit’ten tasarruflu Eco time serisi

Indesit’ten tasarruflu Eco time serisi


Indesit doğaya olan desteğini Eco Time Serisi ile bir kez daha kanıtlıyor. Eco Time Bulaşık ve Çamaşır Makineleri sağladığı su ve enerji tasarrufu ile minimum enerji sarfiyatını garantiliyor.

Indesit’in Eco Time serisi yıkayıcılarının avantajları saymakla bitmiyor. Kapasite anlamında piyasadaki birçok ürünün önüne geçen Indesit çamaşır makineleri 8 kilograma kadar çamaşır yıkayabilirken, bulaşık makineleri ise 12 kişilik bulaşığı tek seferde yıkıyor. Indesit Eco Time ürünlerin en önemli özellikleri ise modern dizaynları, kullanım kolaylığı, A enerji seviyesi ve zamandan sağladıkları tasarruf… Günümüz ihtiyaçlarına hitap edebilmek için Indesit’in Eco Time Serisi’nde yer alan ürünlerde birçok yeni özellik de bulunuyor.

Eco Time Çamaşır Makineleri’nde her türlü kumaşa, kıyafete ve lekeye uygun yıkama programı yer alıyor:


Yoğun Spor Programı:
İnatçı kirleri çıkarmak için yaklaşık bir saat süren program sayesinde çimen ve çamur gibi zor çıkan lekeler kolayca temizlenerek kıyafetlerin ilk günkü gibi temiz görünmesi sağlanıyor.


Hafif Spor Programı:
Yoğun spor programına göre daha kısa süren ve 10 litreye kadar su tasarrufu sağlayan program, kumaşlara gereken özeni göstererek bir saatten daha kısa sürede tüm çamaşırları yıkıyor.


Spor Ayakkabı Programı:
Spor ayakkabıları elde yıkama derdine son veren bu program sayesinde spor ayakkabılar formları bozulmadan, yıpranmadan ve renkleri solmadan yıkanabiliyor.


Jeans Programı:
Indesit Eco Time Çamaşır Makineleri’nde bulunan jeans programı sayesinde jeans’ler hassas bir şekilde su ve sıcaklık ayarı kontrol edilerek orjinal renklere zarar vermeden yıkanıyor.


Hızlı Yıkama:
Kirli olmayan çamaşırları sadece 15 dakikada yıkayarak zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Indesit, Eco Time Bulaşık Makineleri’nde yer alan kullanımı kolay ve her seferinde kusursuz temizlik sağlayan programlar ile maksimum performansı garantiliyor. Program esnekliği sağlayan zaman erteleme fonksiyonunun yanı sıra Indesit Eco Time Bulaşık Makineleri’nde bulunan beş yeni yıkama programı her türlü bulaşığa uygun yıkama seçeneği sunuyor.


Kuvvetli Yıkama:
En kirli bulaşıkları bile A yıkama seviyesinde temizleyen kuvvetli yıkama programı 1 saat sürerek zaman tasarrufu sağlıyor.


Normal Yıkama:
Günlük bulaşıkları 60 derecelik ısıda 140 dakikada mükemmel bir şekilde yıkıyor.


Hızlı Yıkama:
Az kirli bulaşıkları sadece 30 dakikada yıkayan bu program sayesinde minimum enerji tüketimi ve maksimum temizlik sağlanıyor.


Ekonomik Yıkama:
Önemli ölçüde su ve enerji tasarrufu sağlayan ekonomik yıkama programı, A sınıfı verimi ile tertemiz bulaşıkları garantiliyor.


Yarım Yük Yıkama:
Az miktarda bulaşıklar için ideal bu program sayesinde sadece 40 dakika içerisinde tüm günün bulaşıkları tek sepette yıkanabiliyor. Bu kısa ve hızlı program ile sudan yüzde 75, enerjiden yüzde 65 ve zamandan yüzde 80 tasarruf ediliyor.

цветы с доставкой киев
gss.com.ua
e liquids

1.267 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.