Kırışıklıklara ve kötü kokulara elveda | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Kırışıklıklara ve kötü kokulara elveda

Kırışıklıklara ve kötü kokulara elveda


“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan ve hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yeni Logixx 8 Steam Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi ile buharın gücünü kullanarak kırışıklıklara ve kötü kokulara savaş açıyor. Daha iyi bir sonuç için kumaş dokularını yenileyen, kuru ve mis gibi kokan çamaşırların yeni adresi Logixx 8 Steam, takım elbiseler için kuru temizleme derdini ortadan kaldırırken, ActiveSteam teknolojisi ile de kırışıklıkları azaltıyor ve ütüye harcanan zamanı minimuma indirgiyor.

Bosch Ev Aletleri çevreye duyarlı ve çamaşırlara hassas bir kurutma sistemi olan ActiveAir teknolojisinden sonra, kurutma makinesi gamında bir başka özel teknolojiyi daha tüketicilerin beğenisine sunuyor: ActiveSteam teknolojisi. ActiveSteam çamaşırları sadece kurutmakla kalmıyor, aynı zamanda kırışıklıkları aktif olarak azaltıyor ve giysileri adeta yeniliyor. Yeni Logixx 8 Steam Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi, 8 kilogram çamaşıra kadar kullanıcıların özen, zaman tasarrufu ve hayatlarını kolaylaştırma gibi tüm beklentilerini karşılıyor.


Daha fazla özen, daha az kırışık

Ütü yapmak, en çok zaman alan ve sevilmeyen işlerden biridir. Bu kapsamda yapılacak her yardım, kullanıcıların hem zamandan hem de kişisel enerjilerinden tasarruf yapabilmelerini sağlar. Tüketicilerin bu ihtiyacını gören Bosch Ev Aletleri, şimdi özellikle çalışan hanımlar için Logixx 8 Steam Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi’ni, yani akıllı aktif buhar teknolojili kurutma makinesini sunuyor.

Logixx 8 Steam Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi ile kullanıcılarına düşen, sadece Buharlı Kurutma (SteamDry) fonksiyonunu seçmek ve önerilen programı ayarlamak. Bosch Logixx 8 Steam’in sensör teknolojisi gerisini otomatik olarak hallediyor. Logixx 8 Steam’in sensörleri, çamaşırın nem gereksinimini hesaplıyor, kurutma işlemi için doğru miktarda buhar kullanıyor ve çamaşırları en az kırışıklıkla kurutuyor. Böylece ütü işlemini son derece kolaylaştırıyor ve hanımların kendileri veya aileleri için harcayabilecekleri keyifli zamanlar artmış oluyor.


Hassas giysiler için taze buhar

Logixx 8 Steam Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi, takım elbise, ceket veya pantolon gibi çamaşır makinesinde veya elde yıkanamayan, hassas kumaşlardan imal edilmiş giysilerin bakımı için de en kullanışlı çözümü sunuyor. Logixx 8 Steam’in nazik buhar püskürtme sistemi kumaşın dokularına zarar vermiyor, aksine mikro-ince su damlaları sayesinde toz ve kokuları kolayca çözüyor. Sadece Logixx 8 Steam’de bulunan “Refresh” fonksiyonu ise çamaşırları kuru temizlemeye verme derdini sona erdiriyor, üstelik giysilere sinen sigara, veya yemek gibi istenmeyen kokuları da yok ediyor. Sonuçta ortaya yenilenmiş, mis gibi kokan ve ilk günkü gibi görünen, kırışıksız giysiler çıkıyor. Kırışıklıklara ve kötü kokulara kökünden çözüm bulan bu üstün teknoloji , hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlıyor.


Logixx 8 Steam WTS 86512 TR Hava Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi:

Buharlı kırışıklık azaltma: Pamuklular, sentetikler
Buharlı refresh özel programlar: Business, günlük kıyafetler
8 kg dolap kuruluğunda pamuklu çamaşır için: 1400 dev/dakikada 3.74 kWh – 105 dakika
8 kg dolap kuruluğunda pamuklu çamaşır için: 1000 dev/dakikada 4.49 kWh – 122 dakika
DuoTronic
Yünlüler için özel kurutma sepeti
Hassas kurutma sistemi: Çamaşırları koruyan büyük çelik tambur, soft tasarım pedallar
Özel programlar: Mix dolaba kaldırma kuruluğunda, spor giysileri, yünlüler
Süper-Kısa 40′
TouchControl tuşlar: Başlat/Beklet, Hassas/Süper Hassas, Kolay Ütüleme, Opsiyonlar, Değiştirme
LCD ekranda bitiş zamanını erteleme (24 s) ve kalan süre takibi, ilave programlar ve cihaz bakım önerileri
Tambur içi aydınlatma sistemi
Kırışıklık önleme sistemi: Program sona erdikten sonra 120 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme
Çocuk kilidi
Program bitiminde sesli sinyal
Kondanser koruma filtresi
Büyük yuvarlak cam kapak, sağdan açılır
Boyutlar (Y x G x D): 84,2 x 59,8 x 62,5 santimetre
Tezgah altına gömülebilir
Fiyat: 1.769,60 TL
@METIN“Bosch ürünleri sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunar”
Daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler, Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri Bosch Çağrı Yönetim Merkezini arayabilirler (444 6 333) www.bosch-home.com.

интернет магазин цветов
gss.com.ua
e liquid flavor

1.265 views

Etiketler:, , ,

Comments are closed.