Kış kapıda, çamaşırlar Profilo kurutucuda | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Kış kapıda, çamaşırlar Profilo kurutucuda

Kış kapıda, çamaşırlar Profilo kurutucuda


Her mevsim “Mis” gibi kokan çamaşır isteyenlere sesleniyoruz

Yıkadıktan kısa süre sonra giydiğiniz kıyafetinizden tanımlayamadığınız kötü bir koku alıyorsunuz… Sebebi, yüksek ihtimalle çamaşırınızın rutubetli, isli bir ortamda kurutulmuş olmasıdır. Özellikle kış aylarında çamaşırlarınızı çeşitli nedenlerle balkonda kurutamıyor ve kuru, temiz ve güvenli bir yer bulmaya çalışıyorsanız size çok güzel bir önerimiz var. Kış kapıdayken, işinizi kolaylaştıracak, size tasarruf sağlayacak ve çamaşırlarınızı koruyarak kurutacak bir Profilo kurutma makinesi almanın şimdi tam zamanı!

Kış ayları yaklaşıyor. Hayatın çoğu noktada mevsime ayak uydurduğu bu aylarda yaşam standardını negatif yönde etkileyen bir konu da çamaşırdır. Kışın çamaşırlar daha zor kurur, kurumaları için daha uzun süre beklemeniz gerekir. Üstelik baca ve egzozlardan çıkan is, ısınma nedeniyle oluşan ekstra hava kirliliği, rutubet çamaşırlarınızın özellikle kış aylarında daha kurumadan kirlenmeye başlamasına ve kötü kokmasına neden olur.

Çamaşır yıkamak vazgeçebileceğimiz bir işlem değil; ancak, bu konuda yaşam standardımızı daha iyi noktaya getirmek kesinlikle bizim elimizde. Çünkü, kurutma makinesi günümüz şartlarında bir lüks tüketim olmaktan çoktan çıktı. Balkonu olmayan evlerde veya kış aylarında, yıkanan çamaşırlar evin içinde kalorifer peteklerine ya da çek-aslara asılmakta ve evin içinde uzun süre dağınık ve rahatsız edici bir casino pa natet görüntüye neden olmakta. Ayrıca ortam ısısını da düşüren bu durum özellikle hassas bünyeli kişileri rahatsız edebilen nem ve kokunun oluşmasına da neden olur. Kurutma makinesi kullandığınızda evinizin içindeki bu kötü görüntüden ve diğer olumsuzluklardan da kurtulmuş olursunuz.

Kurutma makinesiyle çamaşırlarınızı kurutabilmek için uzun sürelere ihtiyaç duymazsınız, asma toplama gibi tüm aktivitelerden kurtulduğunuzdan ve çamaşırlarınızı kısa sürede kurutabildiğinizden kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ne zaman ne yağacağı belli olmayan kış aylarında ki özellikle hava kirliliğinin yoğun yaşandığı şehir hayatında, hava durumu haberlerini takip etmek zorunda kalmaz, “Yağmur, kar yağar mı?”, “Çamaşırlarım balkonda kirlenir mi?” diye düşünmezsiniz. Sevdiklerinize her mevsim mis gibi kokan ve hijyenik kurutulmuş çamaşırlar sunarsınız.


Profilo kurutma makinesiyle çamaşırlarınızı koruyarak kurutun

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri yeni çamaşır kurutma makinesi modelleri bu anlamda hayatını kolaylaştırmak isteyenler için ideal seçenekler sunuyor. Profilo yeni 8 kg kurutma kapasiteli çamaşır kurutma makinesinin çamaşır tiplerine ve kurutma şekline göre 11 farklı programı bulunuyor. Yine Profilo’ya özgü sade ve şık tasarımıyla dikkati çeken makinede kolay ve zahmetsiz kullanım avantajı sağlayan dokunmatik tuşları sayesinde kumanda paneli daha az toz tutuyor ve kolayca temizlenebiliyor.

KM6410CTR kodlu 6 kg kurutma kapasiteli bacasız çamaşır kurutma makinesinin ise çamaşır tiplerine ve kurutma şekline göre 9 farklı programı bulunuyor. Bacasız kurutma makinelerini bildiğiniz gibi illa pencereli bir odaya kurmanız ve dışarıya baca ile bir bağlantı yaratmanız gerekmiyor. Yine Profilo’ya özgü sade ve şık tasarımıyla dikkati çeken yeni kurutma makinesini, çamaşır makinenizle üstüste kullanarak yerden de tasarruf edebiliyorsunuz. Üstelik montaj çubuğunu bedelsiz olarak yetkili servislerimizden temin edebiliyorsunuz.

Profilo çamaşır kurutma makinesi modellerinde bulunan nem kontrollü akıllı kurutma sistemiyle program bittikten sonra sensörler çamaşırlardaki nemi kontrol ediyor ve nem algıladığında otomatik olarak kurutmaya devam ediyor. Ayrıca, hassas kurutma ve kırışıklık azaltma fonksiyonu ise çamaşırlarınızın daha uzun ömürlü olmasını ve ütü zamanından olabildiğince tasarruf etmenizi sağlıyor. Böylece çamaşırlarınızı en hassas şekilde ve sadece gerektiği kadar kurutarak hem çamaşırlarınızın yıpranmasını engelliyor, hem de gerektiğinden çok enerji harcamamış oluyorsunuz.

Profilo çamaşır kurutma makinelerinin faydaları bu kadarla da bitmiyor. Çamaşırlarınızı hijyenik koşullarda yıpranmadan kurumasını sağlayan cihazda kurutma sonunda biriken saf suyu çiçeklerinizi sulamak ya da buharlı ütünüz için kullanabiliyorsunuz. Suyu boşaltma işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız kurutma makinenizin direkt su giderine bağlanmasını da sağlayabilirsiniz.

угловой диван купить
gss.com.ua
www.oplus.co/

1.292 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.