Küçük mutfaklar için dahi fırın | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Küçük mutfaklar için dahi fırın

Küçük mutfaklar için dahi fırın


Profilo’nun ankastre ürün gamındaki yeni üyesi FRM A 800 küçük mutfaklar için dahi ideal bir fırın. 58 lt iç hacmi, A sınıfı enerji verimliliği, şık tasarımı ve teknolojisinin getirdiği fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken yeni ankastre fırına Türkiye’nin dört bir yanındaki yaygın yetkili profilo satıcılarından ulaşmak mümkün.


Profilo tepsileri ayağınıza geliyor

Profilo FRM A 800 model ankastre fırın, teleskopik tepsi rafları ve multifonksiyonel pişirme seçenekleriyle yemek yapmayı her zamankinden daha keyifli hale getiriyor. İki seviyeli teleskopik tepsi sistemi sayesinde hareket esnasında raylar, tepsilerin ve ızgaraların rahatça dışarı çekilmesine yardımcı olurken sizi elinizi yakma ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Üstelik tepsileri dışarı çektiğinizde elinizle desteklemek zorunda kalmadığınız için yemekleri kontrol etmek de kolaylaşıyor.


Çocukları koruyan fırın

Fırınının özellikle çocuklu aileler için son derece önemli bir diğer fonksiyonu da çocuk kilidi. Bu tuşa basıldığında fırının çalışmasını sağlayan tüm fonksiyonlar kilitleniyor ve böylece maksimum güvenlik sağlanmış oluyor.


Bırakın kendi temizlesin

Fırının tamamen cam iç kapağı son derece basit bir şekilde temizleniyor. Arka panel üzerinde ise katalitik temizleme, yani kendi kendini temizleme özelliği bulunuyor. Katalitik panel, içerisindeki özel yapı sayesinde kirleri emiyor, yağları yakarak yok ediyor. Böylece, kullanıcılar fırın temizlemekle uğraşmıyor, sadece yemek hazırlamanın keyfini doyasıya yaşıyor.


Yemeğin bitiş saatini belirtin gerisini unutun

Alarmlı elektronik saati bulunan yeni ankastre fırın modelinde, yemeğin pişmeye başlama ve bitiş zamanı ayarlanabiliyor. Turbo sıcak hava fonksiyonu ise hazır bir yemeği ısıtmak ya da buz tutmuş yiyecekleri kısa sürede pişirmeye hazır hale getirmek için kullanıldığı gibi fırında pişirilecek bir yemek için cihazın da çabuk ısıtılmasına olanak veriyor. İsteğe göre alt/üst ısıtma, alt ısıtma, dolaşımlı hava ızgarası, Vario büyük alan ızgarası, hızlı ön ısıtma türleri seçilebiliyor.

снять квартиру посуточно
подарок любимой
автогражданка

1.597 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.