LG’den Sağlınızı düşünen ürünler | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - LG’den Sağlınızı düşünen ürünler

LG’den Sağlınızı düşünen ürünler


Günümüzde insan hayatında her şeyin; şehirlerin, iklimlerin, beslenme şekillerinin, ev hayatının değişmesi ve bununla birlikte sağlık bilincinin geri plana atılmasından yola çıkarak “Teknoloji ne için var?” sorusunu soran LG, cevabı yine kendisi verdi: Teknoloji aslında hepimizin ve en önemlisi çocuklarımızın daha sağlıklı ve daha kaliteli hayat sürebilmesi için var olmalı. LG, İngiltere Alerji Derneği’nin destek verdiği “Sağlığınızı Düşünen Ürünler Koleksiyonu” ile yaşam standartlarını yükselterek, tüketicilerinin daha kaliteli ve sağlıklı bir hayat sürmesini istiyor.

Bugün artık bütün anne babalar çocuklarını sağlıklı besinlerle beslemek, hijyenik ortamlarda büyütmek ve onları en iyi şekilde yetiştirmek istiyorlar. Çocuk yetiştirmenin ise sadece fiziki ihtiyaçların karşılanması olmadığı ve çocuğu asıl geliştirenin sağlıklı ve tutarlı anne baba tutumları, çocukla kurulan yapıcı iletişim ve güçlü ilişki olduğu da bir gerçek.

Bu amaca hizmet etmek hedefiyle LG Electronics, sunduğu “Sağlınızı Düşünen Ürünler Koleksiyonu” ile tüketicilerine verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor. LG Electronics, sadece sağlığınızı düşünen ürünler sunmakla kalmayıp LIFEFOCUS ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, anne babalara en iyi şekilde çocuk yetiştirmede destek olacak yeni ve modern bir hizmet de sağlıyor: Anne-baba koçluğu. LG Electronics’in sunduğu anne baba koçluğu hizmeti LIFEFOCUS bünyesinde yer alan, odağı anne baba olan koçluk çalışmalarını içeriyor. Parent Coaching Academy tarafından geliştirilen ve İngiltere’de yüzlerce ebeveyn ile başarıyla uygulanan model ve yaklaşımlar bu işbirliği kapsamında Türkiye’ye getiriliyor.

Tanıtım toplantısında konuşma yapan LG Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Ahmet Güven, “Teknoloji aslında hepimizin ve en önemlisi çocuklarımızın daha sağlıklı ve daha kaliteli hayat sürebilmesi için var olmalı. LG olarak sıradan bir beyaz eşya üreticisi olmanın ötesinde; çok daha erdemli bir amaca hizmet etme gayemiz var. LG Electronics olarak, pazara sunduğumuz “Sağlınızı Düşünen Ürünler Koleksiyonu” ile tüketicilerimize verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koyuyoruz.

Biz, sadece sağlığınızı düşünen ürünler sunmakla kalmayıp aynı zamanda, LIFEFOCUS ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde, anne babalara en iyi şekilde çocuk yetiştirmede destek olacak yeni ve modern bir hizmeti de sunuyoruz. Buradaki en temel amacımız tüketicilerimizin fiziksel sağlıklarının yanı sıra psikolojik anlamda da onlara destek olarak; yaşam kalitesi yüksek, sağlıklı genç nesiller yetiştirebilmek. Bu yolda en büyük hedefimiz pazara her zaman daha yenilikçi ve orijinal ürünler sunmak” dedi.

Anne baba koçluğu hizmeti almak için yapılması gereken ise LG Electronics’in “Sağlığınızı Düşünen Ürünler Koleksiyonu”ndan bir adet ürün satın almak. Ürün alımı sonrası, koçluk hizmeti almak isteyenlerin bilgileri LIFEFOCUS’a iletiliyor ve anne babayla iletişime geçiliyor. Bu proje kapsamında anne babalara 50 dakikadan oluşan 4 seans ücretsiz hizmet veriliyor.

Yeşil kalbi gördüğünüz her LG ürünü sağlığınız için önemli teknolojiler içeriyor.


Buzdolabı

LG’nin Türk tüketicilerle buluşturduğu teknoloji ve tasarım harikası olan buzdolapları, Bioshield ve Biosilver özellikleriyle öne çıkıyor. Buzdolaplarının içi Biosilver adı verilen antibakteriyel bir madde ile kaplı ve contaları da Bioshield adında antibakteriyel bir maddeden üretildi. LG buzdolaplarındaki LED ışık sayesinde sebzeler daha uzun süre taze kalıyor ve nemi korunuyor. İyi izole edilmiş yapısı sayesinde içerideki nem uzun süre korunuyor. Aynı zamanda buzdolaplarında bulunan yeşil çay özü ve negatif iyon içeren özel filtre yiyeceklerin bozulmasını önlüyor, kokuları engelliyor, havayı filtre ediyor, bakteri oluşumunu en aza indiriyor. Bu sayede gıdalar daha uzun süre taze kalıyor ve besin değerleri korunuyor.


Buharlı çamaşır makinesi – Kendini ütü zanneden çamaşır makinesi

LG buharlı çamaşır makinesi tüketicilere büyük bir yenilik sunuyor. Buhar, ipliklerin içine daha derin nüfuz ettiğinden suya göre giysileri daha iyi temizler. Daha da önemlisi, buharın sıcaklığı, mikropların, toz akarlarının ve genellikle giysilerde, yatak takımlarında yaşayan diğer küçük parazitlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Ayrıca alerjiye neden olan maddeleri arındırır ve durulama gücü geleneksel makinelere göre çok daha güçlüdür. Buhar teknolojisi, alerjisi olan kişiler veya küçük çocuklu aileler için oldukça önemlidir. Buhar aynı zamanda tüm kokuları da giderir ve kişisel hijyeni artırır. Buharlı çamaşır makinesinin en önemli özelliklerinden biri buharlı tazeleme programı sayesinde çamaşırların minimum kırışıklıkla makineden çıkmasıdır.


SolarDom Fırın

LG Electronics Türkiye tarafından satışa sunulan SolarDOM akıllı fırın, kontrol ekranı aracılığıyla bir sonraki adımda hangi tuşa basmanız gerektiğini yanıp sönerek gösterme özelliğine sahip. Yuvarlak iç yapısı sayesinde köşe temizleme derdine son veren SolarDOM, yemekleri nasıl pişirmesi gerektiğini de biliyor. Hafızasındaki programlar sayesinde size sadece yemeğin cinsini ve ağırlığını seçmek kalıyor. Işık, ızgara, fırın ve mikrodalga ile pişirme yöntemlerini aynı anda ya da dönüşümlü olarak kullanabiliyor. Bu da enerji ve zaman tasarrufu sağlıyor. SolarDom sayesinde yemekler artık 4 kat daha hızlı pişebiliyor. Ayrıca buhar şefi sayesinde pişireceğiniz sağlıklı yemeklerle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


Elektrik süpürgeleri

LG elektrik süpürgesi özel filtresi, tozları sıkıştırma özelliği ve antibakteriyel kaplaması sayesinde alerjenlere karşı koruyor. Dünyadaki ilk motorlu toz sıkıştırma sayesinde toz haznesini boşaltırken toz bulutu oluşmasını önlüyor ve tüketicilerin toza maruz kalma riskini en aza indiriyor. Yüksek verimliliğe sahip partiküllü hava (High Efficiency Particulate Air) filtresi en küçük toz parçacığını, bakteri ve mantarı dahi engelleyerek daha sağlıklı bir ev ortamı yaratıyor. Özel HEPA filtresi elektrikli süpürgenin çektiği toz parçacıklarının yüzde 99.95’ini tutuyor. 2005 yılında BAF tarafından, LG elektrik süpürgelerinin alerjiyi önlemedeki etkinliği dolayısıyla bu ürüne sertifika verildi.

снять квартиру без посредников
оригинальный подарок
авто страхование осаго

1.269 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.