Profilo çift kapılı soğutucular artık A sınıfı | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Profilo çift kapılı soğutucular artık A sınıfı

Profilo çift kapılı soğutucular artık A sınıfı


Profilo’nun yenilikçi ve çevreci ürünler sunma vizyonuyla üretilen yeni buzdolapları, yüksek tasarruf sağlayan A enerji sınıfı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Dayanıklı, güvenilir, uygun fiyatlı, şık ve çevreci ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin geniş soğutucu ürün gamındaki çift kapılı modeller A sınıfı performanslarıyla tüm kullanıcılar için uzun ömürlü tasarruf döneminin kapılarını aralıyor.

Yerel alışkanlıklar göz önünde bulundurularak üretilen A sınıfı enerji etiketine sahip modellerin önemli bir özelliği de iç hacimlerinin genişliği. 511 litre iç hacim (162 litre dondurucu, 349 litre soğutucu hacmi) ve 75 santimetre derinliğe sahip çift kapılı modeller, geniş hacimli soğutucuları tercih eden Türk aileleri için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Yeni modeller antibakteriyel olma özelliğiyle her türlü bakterinin oluşumunu engelliyor. Soğutucuların iç kaplamasında kullanılan antibakteriyel malzeme antimikrobik etkisi kanıtlanmış, doğada bulunan her türlü bakteri ve mantarın üremesini, yayılmasını durduran özelliğe sahip. Antibakteriyel malzeme, buzdolabının kullanım ömrü boyunca etkisini sürdürüyor ve doğaya zarar vermiyor.

Soğutucunun her bölmesinin aynı şekilde soğutulmasını sağlayan turbo fan sistemine de sahip olan soğutucular, otomatik defrost gibi ekstra fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor.

купить угловой диван
www.gss.com.ua/
dekang

1.185 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.