Profilo fırsatları Eylül’de de devam ediyor | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Profilo fırsatları Eylül’de de devam ediyor

Profilo fırsatları Eylül’de de devam ediyor


Profilo, Eylül ayında da çamaşır makinesini yenilemek ve çamaşır kurutma makinesi almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat avantajını sunmaya devam ediyor. Profilo’dan çamaşır makinası alanlara hayatı kolaylaştıran kurutma makineleri % 45 indirimli! Üstelik bu indirimin yanı sıra ekstra ÖTV ve KDV indirimi de Profilo’dan…

Düzenlediği kampanyalarla her evin ihtiyacını her zaman en cazip ödeme seçenekleriyle karşılayan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yeni kampanyalarıyla yine tüketicilere avantajlı bir alışveriş teklifi sunuyor. Profilo Eylül kampanyası, çamaşırlarını daha hijyenik, hızlı kurutmak ve ütü derdini azaltmak, aynı zamanda çamaşır asmak, toplamak ve çamaşır üzerinde mandal izinden kurtulmak için bir kurutma makinesi almak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Eylül ayında Profilo’dan çamaşır makinası alanlara kurutma makinesi % 45 indirimli fiyat avantajıyla sunuluyor. Kampanya, özellikle yaklaşan kış aylarında daha zorlaşan çamaşır kurutma işlemine pratik ve ekonomik bir çözüm sunuyor. Üstelik E’lik indirimin yanı sıra tüm beyaz eşyalarda ekstra ÖTV ve KDV indirimi de Profilo’dan.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 8 ve 6 kg. kapasiteli çamaşır kurutma modelleriyle, çamaşır günlerinizde size sıkıntı yaratan çamaşır asma – toplama, asacak yer bulma veya balkonunuzdan olma ve giyeceklerinizi hijyenik bir şekilde kurutamama derdinden kurtardığı gibi zamandan da tasarruf ettirerek hayatınızı kolaylaştırıyor. Yine Profilo’ya özgü sade ve şık tasarımıyla dikkati çeken kurutma makinelerini, çamaşır makinenizle üst üste kullanarak yerden de tasarruf edebiliyorsunuz.


Profilo’da KDV ve ÖTV yok

Eylül ayında da beyaz eşya ihtiyaçlarını Profilo’dan karşılamak isteyenler, katma değer ve ekstra özel tüketim vergileri oranında indirimden faydalanıyor.

доставка цветов по киеву
gss.com.ua/
oplus.co/

1.185 views

Etiketler:,

Comments are closed.