Profilo ile bütçeler rahatlıyor… | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Profilo ile bütçeler rahatlıyor…

Profilo ile bütçeler rahatlıyor…


Dayanıklı ev aletleriyle tanınan Profilo, yüksek teknolojiyle donatılmış yeni bulaşık makinelerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Profilo’nun yeni bulaşık makinesi ürün gamında, BM 4223, BM 4293 , BM 5223 ve BM 6283 olmak üzere dört yeni model bulunuyor. Profilo BM 6283 Bulaşık Makinesi 6 program, yarım yük, 55 dakikada 12 kişilik bulaşığı yıkayan Ekspres 55’ özel hız programı ve de “AquaSensor” kirlilik sensörü ile mükemmel temizlik ve maksimum esnekliği ayna anda sunarken, BM 5223 Bulaşık Makinesi’nde bulunan JetPlus -P’ye varan zaman kısaltma fonksiyonu, vakti dar olanlara hızlı ve pratik bir çözüm sağlıyor. Üstelik Profilo bulaşık makineleri, dayanıklılıkları ile yıllarca hiçbir sorun çıkarmadan çalışıyor. 4 yeni modelde de bulunan asansörlü üst sepet sayesinde üst sepet doluyken dahi yükseklik ayarlanabiliyor.


Enerji ve su tasarrufu sayesinde bütçeler rahatlıyor

Profilo’nun tüm bulaşık makineleri enerji ve su tasarrufunu en üst seviyeye çıkarırken performanstan asla ödün vermiyor. Profilo bulaşık makineleri enerji tüketiminde de, yıkamada da, kurutmada da A sınıfı!


Her ihtiyaca uygun programlar

Profilo BM 6283 Bulaşık Makinesi, 6 adet programı sayesinde her türlü kirle başa çıkıyor. Bu programlar, yıkama ısılarına göre Yoğun 70ºC / Oto 55-65 °C / Ekspres 55’ (65 ºC) / Ekonomi 50 ºC / Hassas 40 ºC ve ön yıkama programları olarak sıralanıyor. Gümüş rengi alt ve üst sepetlerde katlanır rafları bulunan Profilo BM 6283 Bulaşık Makinesi, 48 db gürültü seviyesi ve Ekonomi 50°C programındaki 13 litre su / 1.05 kWh enerji tüketimiyle hem aile bütçesinin hem de doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunuyor.


Tasarımda esneklik

Profilo’nun yeni bulaşık makinesi ürün gamında bulunan asansörlü üst sepet (doluyken yüksekliği ayarlanabilir üst sepetler) ve alt sepette bulunan 2 adet katlanabilir raf sayesinde tencere ve tavalara daha çok yer açılıyor. Kavisli püskürtme kolları, gömülebilir düğme, Türkçe panel, LED’li program takip göstergesi, eksik tuz göstergesi, başlama zamanını (1-19 saat) erteleme özelliği, LED’li parlatıcı göstergesi de 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahip yeni Profilo bulaşık makinelerinin ortak tasarım özellikleri arasında yer alıyor. Ürünler ayrıca kendinden temizlenen filtre, yenileme elektroniği, şoklamalı gizli ısıtıcı ve su taşma emniyeti özelliklerine sahip.

доставка цветов киев недорого
gss.com.ua
e cigarette liquid

1.293 views

Etiketler:, , , ,


Profilo ile bütçeler rahatlıyor… için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Larry  yorumladı. 04:43 - 12 / 03 / 2012:

    scrive:Come attivare il nuovo Profilo di Facebook in aempnrita Il 22 di settembre Mark Zuckemberg, il ragazzetto milionario nerd, pif9 famoso del mondo, ha presentato in aempnrita le novite0 di facebook anche conosciuto come f8. Queste novite0 saranno soprattutto legate al vostro profilo ovvero a quella pagina che le