Profilo ile sofralarınızı ziyafete dönüştürün | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Profilo ile sofralarınızı ziyafete dönüştürün

Profilo ile sofralarınızı ziyafete dönüştürün


Dayanıklı ev aletleri ile yaşamı kolaylaştıran ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik üstün teknolojili ürünleri en yalın haliyle sunan Profilo, sofralarınızı ziyafete dönüştürecek yepyeni ocakları ile 2010 yılında da sizi hayal ettiğiniz mutfaklara kavuşturuyor. Görüntüsü kadar güvenliği ve fonksiyonelliğiyle de ön plana çıkan Profilo’nun yeni nesil ocaklarının tümünde gaz emniyeti sistemi bulunuyor. Mutfaklarınızda son derece şık ve işlevsel kombinasyonlar yaratmaya hazır olun.

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yenilenen ankastre ve solo ocak gamıyla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlarken, tasarım ve fonksiyonelliği de bir arada sunmaya 2010 yılında da devam ediyor. Mutfaklarda devrim yaratacak, üstün güvenlikli, fonksiyonelliği ile yemek pişirme işlemini kolaylaştıran ve mutfaklarda ergonomiyi tasarımıyla geliştiren yeni nesil ocaklar ile, yemek yaparken mutfakta geçirilen vakitler keyifli hale geliyor.


Teknoloji, güvenlik ve ergonomi bir arada

Profilo’nun yeni nesil solo ocaklarında bulunan gaz emniyet sistemi, hem sizin hem de sevdiklerinizle birlikte evinizin güvenliği açısından son derece önemli bir özellik. Ocak gamında çığır açan ve üstün Profilo teknolojisi ile üretilen ocaklardaki bu sistem sayesinde, eviniz her zaman güvenle korunuyor ve size sadece sevdikleriniz için hazırlayacağınız yemekleri düşünmek kalıyor. Kontrol düğmesi dışında herhangi bir etkenin ateşi söndürmesi durumunda gaz akışını otomatik olarak kesen ve tatsız sürprizlerin önüne geçen Profilo ocaklar, aynı zamanda talihsiz kazalardan da sizi ve sevdiklerinizi koruyor. Şıklığı ve tasarımı da aynı potada birleştiren Profilo ocaklar, ankastre ve soloda çelik ya da beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda üretilen ve Profilo bulaşık makineleri ile tam uyumluluk sağlayan OC53CUN yeni nesil ocak modeli, fark yaratan genişlikleri ile yemek pişirmeyi sizin için kolaylaştırıyor ve mutfaklarda ergonomiyi bir üst seviyeye taşıyor.

Çelik ocak ızgaralarıyla ve doğalgaza ayarlı olma özellikleriyle kullanıcılarına kullanışlı özellikler sağlayan ankastre ocaklarla, misafirlerinizi ağırlamak artık daha kolay.


Kaynak: www. profilo.com.tr

диван угловой киев
gss.com.ua
feellife

1.213 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.