Profilo’dan çamaşır kurutma makinesi | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Profilo’dan çamaşır kurutma makinesi

Profilo’dan çamaşır kurutma makinesi


Gün geçtikçe lüks olmaktan çıkan çamaşır kurutma makinesi modelleri hayatımızı kolaylaştırıyor. Profilo yeni 8 kg kurutma kapasiteli çamaşır kurutma makinesinin çamaşır tiplerine ve kurutma şekline göre 11 farklı programı bulunuyor. Yine Profilo’ya özgü sade ve şık tasarımıyla dikkati çeken makinede kolay ve zahmetsiz kullanım avantajı sağlayan dokunmatik tuşları sayesinde kumanda paneli daha az toz tutuyor ve kolayca temizlenebiliyor.

Nem kontrollü akıllı kurutma sistemiyle program bittikten sonra sensörler çamaşırlardaki nemi kontrol ediyor ve nem algıladığında kurutmaya devam ediyor. Böylece çamaşırlarınızı en hassas şekilde ve sadece gerektiği kadar kurutarak hem çamaşırlarınızın yıpranmasını engelliyor hem gerektiğinden çok enerji harcamamış oluyorsunuz. Modelimizde bulunan dijital gösterge kurutma esnasında kalan zamanı gösterirken evden çıkma gerekliliği gibi acil durumlarda zaman erteleme imkanı da sunuyor. Özel dokulu tambur sistemi ve çamaşırları koruyan büyük özel çelik kazan ve palet tasarımı kurutma esnasında oluşan yıpranmayı engellediği gibi çamaşırların en mükemmel şekilde kurutulması ve deforme olmamalarını da sağlıyor.

Ertesi gün giyeceğinizi gömleğinizin veya ertesi gün okula gidecek çocuğunuzun önlüğünün pis olduğunu farkettiğinizde üzülmenize hiç gerek yok. Ekspres 40’ programı acil kurutmak istediğiniz çamaşırlarınızı normalden daha kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyor. Modelde ayrıca çamaşırlarınızı daha rahat görebilmeniz için tambur içi aydınlatma da bulunuyor.

Profilo çamaşır kurutma makinesinin faydaları bu kadarla da bitmiyor. Çamaşırlarınızı hijyenik koşullarda yıpranmadan kurumasını sağlayan cihazda kurutma sonunda biriken saf su ile çiçeklerinizi sulayabilir ya da buharlı ütünüzde kullanabiliyorsunuz. Suyu boşaltma işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız kurutma makinenizin su giderine bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

flower-king.com.ua/
диваны угловые киев
разработка интернет магазин

1.299 views

Etiketler:, , ,

Comments are closed.