Siemens ergoCool soğutucu serisi | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Siemens ergoCool soğutucu serisi

Siemens ergoCool soğutucu serisi


Siemens Ev Aletleri’nin yiyecekleri uzun süre koruyabilen ergoCool soğutucu serisi, üstün soğutma ve dondurma özelliklerinin yanı sıra rafine zevklere hitap eden tasarımı ve konforlu kullanım sağlayan ergonomik yapısıyla geleneksel soğutuculardan ayrılıyor. Siemens ergoCool, buzdolaplarında en sık kullanılan soğutucu bölümünü en kolay ulaşılan yerde, yani göz hizasında, daha az kullanılan dondurucu bölümünü ise alt katta konumlandırarak büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. ergoCool serisinin teknolojisi ve Siemens’e özgü yüksek kapı tasarımı “highDoor” da mutfaklarda şıklığı yeniden tanımlıyor.

Ekstra kalın bir izolasyon ve enerji tüketimi düşük kompresörlerle donatılan ve soğuk hava dolaşımı son derece etkin tasarlanmış olan Siemens ergoCool serisi soğutucular bir yandan Siemens’in ecoPLUS vizyonuyla çevre koruma bilincine katkıda bulunurken, diğer yandan da üstün teknolojisi sayesinde ani ısı değişikliklerinde bile cihaz içindeki ısıyı sabit tutuyor.

Bu sayede A ve A enerji verimlilik sınıfına sahip ergoCool serisi soğutucular, yiyecekleri daha uzun süre taze tutuyor ve lezzetlerini uzun süre korumalarını sağlıyor. Siemens soğutucuların mükemmel izolasyonları ayrıca enerji kesintilerinde dahi cihaz içindeki ısıyı sabit tutarak yiyeceklerin uzun süre korunmasını sağlıyor. Böylece herhangi bir elektrik kesintisinde yiyecekler uzun bir süre vitamin ve besin değerlerini kaybetmeden korunuyor.


Soğutma ergoCool’un işi

ergoCool soğutucularda bulunan vitaControl sistemi ile cihaz içinde ve dışında bulunan algılayıcılar sayesinde ortamdaki ısı sürekli olarak kontrol ediliyor. Bu bilgilerden hareketle çalışan sistem, ani ısı değişikliklerinde dahi cihaz içindeki ısıyı sabit tutuyor. ergoCool’un multiAirflow özelliği ise soğutucuların her bölümünün eşit derecede soğutulmasını sağlıyor. Özel tasarımlı hava akış kanalları sayesinde cihaz içindeki ısı, soğutucunun kapısı açık kalsa bile değişmiyor. Tüm soğutucu kademelerindeki eşit ısı dağılımı ile yiyecekler daha kısa sürede soğutuluyor ve tazeliklerini uzun süre koruyor.

Siemens ergoCool soğutucularda bulunan Süper Soğutma tuşu da, soğutucu kısmındaki ısının hızlı bir şekilde 2 dereceye düşürülmesini sağlıyor. Bu özellik, buzdolabına büyük miktarlarda yeni yiyecek konduğu zaman ortaya çıkabilecek ısı düşüşlerini engelliyor ve böylece yiyeceklerin vitaminlerini kaybetmeleri riskini ortadan kaldırıyor.


Yiyeceğe göre soğutma

ergoCool serisinde bulunan coolDoor, coolBox (Chiller), pizzaBox, iceTwister, bigBox gibi özel bölümler, yiyecek ve içecekleri özellik ve boyutlarına uygun bir şekilde saklama ve soğutma imkanı tanıyor. Özellikle kahvaltılıklar ya da kısa süre sonra hazırlanmak üzere saklanmak istenen et ve balık gibi ürünler için yaratılan coolBox (Chiller) bölümünde yiyecekler -2 ile 3 dereceler arasında soğutuluyor.

Bu bölüm özellikle çözme işlemi ve sucuk, salam gibi kahvaltılıkların saklanmasında büyük kolaylık sağlıyor. coolDoor özelliği ise özel bir dolaşım sistemiyle cihaz kapağından da soğutma yapıyor. İç kapak tamamen doldurulmuş olsa bile, bu sistem sayesinde yiyecekler her taraftan ve eşit bir şekilde soğutuluyor.

flower-king.com.ua/
диван угловой киев
профессиональное создание интернет магазина

1.292 views

Etiketler:, , , ,


Siemens ergoCool soğutucu serisi için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Dijle  yorumladı. 02:07 - 12 / 03 / 2012:

    amanın gitmiş sae7lar:))tabi benim kısa ve uzatmaya e7alışan biri oralak amanın demem normal sanırım:))dediklerinde haklısın benimde oğlan doğmadan f6nce uzundu doğumdan sonra bakımı zor olacak diye kestirmiştim ve hala kısa:))e7ok gfczel ve sağlıklı gfcrrr sae7ların var maşallah kf6kfc sende uzar nasılsa :)emiim hızlı uzuyorlardır benim ki gibi gıdım değildir:(gfczel yfczfcne e7ok yakışmış canım bencede pişman olma gfcle gfce kullan f6ptm..Cevapla