Siemens, mutfaklara yeni bir yorum getiriyor | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Siemens, mutfaklara yeni bir yorum getiriyor

Siemens, mutfaklara yeni bir yorum getiriyor


Siemens jetMatic serisininin ankastre kompakt bulaşık makineleri, AAA sınıfı üstün performans ve tasarruf özellikleriyle en ideal çözümü sunarken, aynı zamanda estetik tasarımıyla da mutfakla bütünleşiyor, mevcut yaşam tarzına artı değer katıyor.

Yaşam alanlarında hayatı kolaylaştırmaya yönelik çözümleri ile teknolojik, yenilikçi, ergonomik ve estetik ürünler sunan Siemens Ev Aletleri, jetMatic serisi ankastre kompakt bulaşık makineleriyle kendi kategorisine değer katan yeni bir sayfa açıyor. Mutfaklara değer katan jetMatic serisinin en yenilikçi örneklerinden biri olan ankastre kompakt bulaşık makineleri, hem içine yerleştirildiği mutfağın mevcut tasarımıyla bütünleşiyor hem de diğer ankastre ürün kategorileri ile mükemmel bir uyum sağlıyor.

Mutfaklarda yeni bir trend: 2 ayrı bağımsız bulaşık makinesi

60cm ya da 45cm yükseklik seçenekleriye normal bulaşık makinelerinden daha küçük ebatlarda olan yeni kompakt modeller mutfaklarda farklı şekillerde kullanılabiliyor. Duvarda ankastre fırının ya da ankastre kahve makinesinin yanına monte edebileceğiniz bu modüler makinelerle eğilme kalkma derdine de son veriliyor.

Sık makine boşaltma derdine son vermek amacıyla mutfağa iki ayrı bağımsız bulaşık makinesi yerleştirmek, gündelik hayat içerisinde rahatlığa önem veren bazı evlerde popülerlik kazanmaya başlayan yeni bir trend. Yoğun kirli tencere ve tavaları birinci makinede, günlük kullanılan tabaklar ya da hassas bardakları da ikinci makinede yıkayarak, bir anlamda kirliler ve temizler için yan yana iki bulaşık makinesi kullanma ihtiyacına karşı en ideal çözümü sunan Siemens jetMatic ankastre kompakt serisi, mutfak alışkanlıklarımızda yeni bir sayfa açıyor.

Farklı kullanıcılarnın farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler

Ankastre bulaşık makinesi konseptine yepyeni bir bakış açısı getiren üstün teknolojik özellikleri ve şık tasarımıyla Siemens jetMatic ankastre Kompakt Bulaşık Makineleri, 45 cm ve 60 cm boyundaki modelleri ve 6 ya da 8 kişilik kapasiteleri ile stüdyo daireler, yalnız yaşayanlar, küçük aileler, mutfaklarında ekstra konfor isteyip 2. makine olarak kullanmak isteyenler ve de son tasarım ürünlerden için ideal çözümü sunuyor.

Tüm Siemens bulaşık makineleri gibi enerji, yıkama ve kurutma performansı A sınıfında olan SK75M531EU / SC76M530EU kodlu modeller, kapasitesine göre 7lt ya da 8,5 lt su harcayarak üstün performans sunuyor. Aynı zamanda farklı ihtiyaçlara göre, küçük ya da büyük mutfaklara hemen uyum sağlıyor, bazı evlerdeki ikinci mutfaklarda da ihtiyacı rahatlıkla karşılıyor.

Üstün performansıyla mutfağa değer katıyor

Siemens ankastre kompakt bulaşık makinelerinde yeni hidrolik sistem ve yeni filtre teknolojisiyle desteklenen kirlilik sensörü Aquasensor ve yük sensörü özellikleri her zaman üstün performansla yıkama sunuyor. 47-49 db arasında değişen düşük ses düzeyiyle, son derece sessiz biçimde çalışıyor. VarioSpeed fonksiyonu ile yıkama sürelerini P’ye varan oranda kısaltıyor. Bu özellik acil bulaşığa ihtiyaç olduğunda, parti sırasında temiz bardak bittiğinde imdadınıza yetişiyor.

Siemens Çağrı Merkezi: 444 66 88 www.siemens-home.com

угловой диван купить киев
gss.com.ua
green smoke

1.313 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.