Siemens’den blueArt serisi | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Siemens’den blueArt serisi

Siemens’den blueArt serisi


Siemens Ev Aletleri, yeni blueArt Ankastre mikrodalga fırınlar ile mutfaklarda şıklığı ve konforu bir üst seviyeye taşıyor. Tüm ailenin bir araya geldiği geleneksel bayram sofraları için son derece hızlı ve leziz bir alternatif sunan blueArt serisi mikrodalga fırınların 1-2-3 fonksiyonu ile derin dondurucudan çıkarılan bir yemek tek bir tuşa basarak önce çözülüyor, sonra pişiriliyor ve son olarak da mikrodalganın ızgarasında kızartılabiliyor.

Siemens’in yeni blueArt Ankastre Koleksiyonu ürünleri, mutfaklara kuzey ışıklarının canlılığı ile göz alıcı renklerini getiriyor. Mutfaklarında tasarım ve fonksiyonelliği birlikte isteyen rafine zevk sahiplerine hitap eden blueArt Ankastre serisinin mikrodalga fırınları da hem kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor hem de mutfaktaki konforu en üst düzeye çıkarıyor. Bu sayede geleneksel Ramazan sofraları ve tüm ailenin bir araya geldiği bayram ziyafetlerini hazırlamak çok kolaylaşıyor.


Sık yapılan yemekler için tek tuş

Siemens’in diğer ankastre ürünleri ve diğer tüm fırınlarıyla tam uyumlu bir kontrol paneline sahip olan blueArt ankastre mikrodalgalarda, kontrol panelindeki mavi ışıklardan, kumanda sistemine kadar her şey mükemmel bir uyum sergiliyor. Yeni mikrodalgalarda bulunan Memory fonksiyonu sayesinde en çok kullanılan programlar hafızaya alınabiliyor ve bu programlar tek bir düğme yardımıyla kullanılabiliyor. Böylece iftar veya sahur için hazırlanan leziz yemeklerin hazırlama süresi son derece kısalıyor.


Leziz yemek, çok zaman demek değil

Siemens blueArt ankastre serisi mikrodalgalarda bulunan otomatik çözdürme ve pişirme programları da hem kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor hem de zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. Bu programlar sayesinde, hamur işleri, et ve balıklar veya dondurulmuş gıdalardan oluşan lezzetli yemeklerin sunulduğu Ramazan sofralarını hazırlamak için kullanıcının sadece fırına koyduğu yiyeceğin tipini ve ağırlığını girilmesi yeterli oluyor. blueArt ankastre mikrodalga, girilen veriler ışığında gerekli olan güç ve süreyi otomatik olarak ayarlıyor.


Üç program üst üste, tek bir dokunuşla

Siemens’in yeni ankastre serisinde bulunan mikrodalgalar sadece otomatik programları ile değil aynı zamanda üç farklı işlemin art arda programlanabileceği 1-2-3 fonksiyonu ile de hayatı kolaylaştırıyor. Böylece bayram ziyaretlerinde misafirlere en kısa süre içinde en leziz yemekleri hazırlamak mümkün oluyor.

Kontrol panelinde “1-2-3” işareti ile gösterilen bu fonksiyon sayesinde kullanıcı, istediği üç programı arka arkaya çalıştırmak için sadece bir kere programlama yapıyor. Böylece örneğin, derin dondurucudan çıkarılan bir yemek otomatik olarak önce çözülüyor, sonra pişiriliyor ve son olarak da mikrodalganın ızgarasında kızartılabiliyor. Üstelik tüm bu özellikler tek bir işlemle kullanılabiliyor.

подарок любимой
www.gss.com.ua
oncesearch.com/

1.424 views

Etiketler:, , ,


Siemens’den blueArt serisi için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Bethy  yorumladı. 02:17 - 17 / 06 / 2012:

    Merhaba,Ben Canon G12 kullanıyorum ve olduke7a mnuemnum. d6zellikle ağırlık/performans olarak başarılı. Bu nedenle ticari amae7lar haricinde kişisel tatillerde ve fotoğraf klfcbleriyle yaptığım gezilerde artık DSLR yerine G12 yanımda taşıyorum Gittiğim yerlerie7ok beğeniyorsam, daha sonra binbir ekipmanla gidip zaman kaygısı olmadan e7ekim yapmak mfcmkfcn G12 ile GF3 fc kıyaslayacak olursak f6yle sanıyorum ki GF3 e7ok daha iyi sonue7 verecektir. Zaten e7ıkış amacı da bu.d6te yandan Nikon cephesinde yeni e7ıkan V1 & J1 olduke7a sıra dışı fcrfcnler. Evet sensf6rfc biraz daha kfce7fck fakat dfcnyanın en hızlı focus/e7ekim yapabilen ve e7ok radikal kararlar alınarak (PASM gibi manuel ayarlar gf6vdeden kaldırılmış, menfclere konulmuş) fcretilen ve bununla beraber farklı bir mantığa dayanarak yapılmış bir fcrfcn. Umarım teknoseyir onu da test etme imkanı bulur.