Siemens’ten mutfaklarda siyah rüzgarı | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Siemens’ten mutfaklarda siyah rüzgarı

Siemens’ten mutfaklarda siyah rüzgarı


Ergonomik, performanslı, yenilikçi ve teknolojik ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Siemens Ev Aletleri, yeni SN26M600EP model Piano Black bulaşık makinesi ile mutfaklarda siyah rüzgarı estiriyor. Tercihe göre tezgah altına da gömülebilen yeni Siemens Piano Black, altı farklı programı ile göz alıcı tasarımı tasarrufla birleştiriyor.


Enerji ve zaman tasarrufunda siyah etkisi

Enerji, yıkama ve kurutma performansı AAA olan Siemens’in yeni Piano Black bulaşık makinesi, en az kaynak tüketimiyle en mükemmel sonucu sağlıyor. SN26M600EP bulaşık makinesi, eko programı ile çalıştırıldığında sadece 12 litre su ve 1,05 KWs elektrik harcıyor.

varioSpeed fonksiyonu ile yıkama ve kurutma performansından ödün vermeden programlarının süresini yüzde 50 oranında kısaltan Piano Black, devrim niteliğindeki bu özellikle acil bulaşık yıkama ihtiyacı doğduğunda kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. Yalnız yaşayan veya daha sık fakat daha az bulaşık yıkayan kullanıcıları da düşünen Piano Black, yarı yük opsiyonu ile bu ihtiyaçlara da cevap veriyor.

Böylece su ve enerjiden de ayrıca tasarruf sağlanıyor. AquaSensor ile kir ve yük algılayıcılar da otomatik programda bulaşıklar için en uygun yıkama ısısı ve su miktarını belirleyerek optimum düzeyin yakalanmasına olanak tanıyor.


Siyahın getirdiği şıklık ve teknoloji

Yeni Piano Black bulaşık makinesinde şık tasarımının yanında teknolojik yenilikler de öne çıkıyor. dosageAssit sayesinde, tablet deterjan, yıkama anının en uygun evresinde, üst sepette özel tasarlanmış olan deterjan bölmesine düşerek, yıkama işlemi boyunca kontrollü olarak çözülüyor. Bu sayede her yıkamada mükemmel sonuç garanti altına alınıyor. auto3in1 fonksiyonu da tablet, toz ya da sıvı deterjan kullanımını algılayarak yıkamayı deterjan tipine göre optimize ediyor ve mükemmel temizlik konusunda hiçbir noktayı şansa bırakmıyor.

Piano Black, ergonomi konusunda da birçok yenilikçi çözüm sunuyor. Vario sepet tasarımının ürünü olan alt ve üst sepetteki ikişer adet katlanabilir raflar ve üst sepet doluyken bile yapılabilen yükseklik ayarı rackMatic ile büyük boyutlu tencere ve tavalar için de Piano Black’te rahatlıkla yer açılabiliyor. Böylece kullanım açısından mutfaklarda maksimum rahatlık sağlanıyor.

Geniş kapasitesi ile 13 kişilik yemek takımının aynı anda yıkanmasına olanak tanıyan ve bu işlemleri sadece 48 desibel ses düzeyinde yapan yeni Siemens Piano Black bulaşık makinesi, bu sayede geceleri bile rahat kullanım sunuyor.

снять квартиру киев
цветы с доставкой киев
заказать интернет магазин

1.611 views

Etiketler:, , , ,


Siemens’ten mutfaklarda siyah rüzgarı için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Raras  yorumladı. 09:52 - 12 / 03 / 2012:

    Elektriksiz solar e7im bie7me makinası almak iiouytrsm.Fiyat ve teslim bilgisi verirseniz sevinirim.İyi e7alışmalar,Fatih Bf6reke7i