Siemens’ten yeni bir siyah | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Siemens’ten yeni bir siyah

Siemens’ten yeni bir siyah


Siemens Ev Aletleri’nin yeni Piano Black bulaşık makinesi, mutfaklarını rafine zevklerle donatanlar için tasarlandı. Piano Black, sadece şıklığıyla değil, etkin enerji, yıkama ve kurutma performansı ile de özel bir siyah. Tercihe göre tezgah altına da gömülebilen yeni SN26M600EP model Siemens Piano Black, altı farklı programı ile göz alıcı tasarımı tasarrufla birleştiriyor.


Enerji ve zaman tasarrufunda siyah etkisi

Enerji, yıkama ve kurutma performansı AAA olan Siemens’in yeni Piano Black bulaşık makinesi, en az kaynak tüketimiyle en mükemmel sonucu sağlıyor. SN26M600EP bulaşık makinesi, eko programı ile çalıştırıldığında sadece 12 litre su ve 1,05 KWs elektrik harcıyor. varioSpeed fonksiyonu ile yıkama ve kurutma performansından ödün vermeden programlarının süresini yüzde 50 oranında kısaltan Piano Black, devrim niteliğindeki bu özellikle acil bulaşık yıkama ihtiyacı doğduğunda kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.

Yalnız yaşayan veya daha sık fakat daha az bulaşık yıkayan kullanıcıları da düşünen Piano Black, yarı yük opsiyonu ile bu ihtiyaçlara da cevap veriyor. Böylece su ve enerjiden de ayrıca tasarruf sağlanıyor. AquaSensor ile kir ve yük algılayıcılar da otomatik programda bulaşıklar için en uygun yıkama ısısı ve su miktarını belirleyerek optimum düzeyin yakalanmasına olanak tanıyor.


Siyahın getirdiği şıklık ve teknoloji

Yeni Piano Black bulaşık makinesinde şık tasarımının yanında teknolojik yenilikler de öne çıkıyor. dosageAssit sayesinde, tablet deterjan, yıkama anının en uygun evresinde, üst sepette özel tasarlanmış olan deterjan bölmesine düşerek, yıkama işlemi boyunca kontrollü olarak çözülüyor. Bu sayede her yıkamada mükemmel sonuç garanti altına alınıyor. auto3in1 fonksiyonu da tablet, toz ya da sıvı deterjan kullanımını algılayarak yıkamayı deterjan tipine göre optimize ediyor ve mükemmel temizlik konusunda hiçbir noktayı şansa bırakmıyor.

Piano Black, ergonomi konusunda da birçok yenilikçi çözüm sunuyor. Vario sepet tasarımının ürünü olan alt ve üst sepetteki ikişer adet katlanabilir raflar ve üst sepet doluyken bile yapılabilen yükseklik ayarı rackMatic ile büyük boyutlu tencere ve tavalar için de Piano Black’te rahatlıkla yer açılabiliyor. Böylece kullanım açısından mutfaklarda maksimum rahatlık sağlanıyor.

Geniş kapasitesi ile 13 kişilik yemek takımının aynı anda yıkanmasına olanak tanıyan ve bu işlemleri sadece 48 desibel ses düzeyinde yapan yeni Siemens Piano Black bulaşık makinesi, bu sayede geceleri bile rahat kullanım sunuyor.

оригинальные подарки
divanio.com.ua/
progressive.ua

1.444 views

Etiketler:, , ,


Siemens’ten yeni bir siyah için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Aurel  yorumladı. 03:35 - 12 / 03 / 2012:

    Teaching piano is always a good idea just get a tohery book together and put flyers and stuff around schools, or if you know any younger kids or family friends who are interested in learning you can always approach them. Another way is to try get a job in a music store often they are after people with music experience to help sell their products. You could also look around for cafes or restaurants that have live music some places might be interested in hiring you a couple of nights a week to play. If u have the resources it might be a good idea to get a demo tape together (even if its just a simple home recording) if you want to pursue this idea. And don’t forget to think about all the people you know and whether they have any contacts that might help you get a gig or a job often it comes down to who you know, not what you know. Good luck!