Tam dokunmatik fırın varsa yemek yapmak bir keyiftir | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Tam dokunmatik fırın varsa yemek yapmak bir keyiftir

Tam dokunmatik fırın varsa yemek yapmak bir keyiftir

Silverline 451 model tam dokunmatik elektrikli ankastre fırın hayatınızı kolaylaştırırken, şıklığı ile de yemek yapma zevkinizi arttırıyor. Sahip olduğu birbirinden farklı özellikleri bir fırından olmaktan çok daha öteye geçiyor.

Silverline SLV 451 model fırın, inox çerçeveli siyah cam ön yüzeyi ile mutfağınızın şıklık anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. Aynı zamanda parmak izi bırakmayan inox yüzeye de sahip olan SLV 451, ön yüzeyinde bulunan tam dokunmatik kontrol paneli ile zorlu yemekleri pişirirken en büyük yardımcınız oluyor. Ön kapağın ısınmasını önleyen yansıtıcı iç camı sayesinde fırınınız daha uzun ömürlü olurken, yemekleriniz daha sağlıklı pişiyor.

SLV 451 ankastre fırın hangi yemeği kaç derecede pişireceğinizin sorusuna, sahip olduğu otomatik programlanmış pişirme tarifleri ( “Auto” programı) özelliği ile son veriyor. Otomatik hızlı ısıtma ( “Boost”) fonksiyonu ile de, yemeğinizin türüne göre hızlıca ısıtıp zaman kaybı yaşamanız önlenmiş oluyor. SLV 451 model dokunmatik ankastre fırın, pişirme erteleme-durdurma özelliğinin yanı sıra artık ısı göstergesi ile de mutfakların aranılan ismi oluyor.

Sahip olduğu şık tasarımının yanı sıra, Silverline SLV 451 model fırın aynı zamanda dijital programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve zaman ayarlayıcıları sayesinde tasarruf yapmanızı da sağlıyor. Aynı zamanda 12 farklı pişirme fonksiyonu sayesinde yemeğiniz için en uygun pişirme programını sunuyor.

 

kvartiraarenda.com/
снять квартиру днепропетровск
gss.com.ua

1.201 views

Etiketler:, , , , , , ,

Comments are closed.