Temizliğin sessizliği… | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Temizliğin sessizliği…

Temizliğin sessizliği…

Yeni şık Venüs serisi Samsung çamaşır makineleri, siyah-beyaz tasarımı ile artık ev dekorasyonunun bir parçası haline geliyor. Samsung Venüs, özel “elmas kazanı” ile tamburun yüzeye sürtünmesini % 79 azaltarak kıyafetlerin yıpranmasını engellerken, VRT (Vibration Reduction Technology/ Titreşim Azaltma Teknolojisi) fonksiyonu ile de yıkama sırasındaki gürültü ve titreşimi problemine de çözüm getiriyor.

Yeni kazan tasarımı “Elmas Kazan” yıkama performansını yükseltirken, kumaşın yıpranmasını da minimize ediyor. Pürüzsüz elmas kazandaki daha küçük su tahliye delikleri ise kumaşın hızlı dönme sırasında deliğe sıkışıp yıpranma riskini de azaltıyor.

VRT özelliği, kullanılan 28 paslanmaz çelik topun eksen çevresinde ters dönmesi ile titreşimi dengeliyor aynı zamanda da gürültüyü azaltıyor. Samsung’a özel, su ve deterjan kullanmaksızın hava ile temizleme özelliği (Airwash) kıyafetlerinizdeki tozu ve kokuyu 30 dakika içinde sadece sıcak hava kullanarak gideriyor. Çamaşıra ayrılan zamanı 10 kat daha azaltarak (örneğin; yünlü bir kazaktan sigara kokusunu sıcak hava kullanarak 30 dakika içinde gideriyor) giysileri yıpratmadan mikroplardan ve kötü kokulardan kolayca arındırıyor.Özellikle hassas dokumalar için düşünülmüş (yün, palto, elbise, gömlek, bluz) Airwash sayesinde kendi kuru temizlemenizi yapıp, gereksiz su kullanmadan kıyafetlerin yıpranmasını önleyebilir ve daha uzun süre giyebilirsiniz.

İnsan anatomisine uygun tasarlanan Samsung Venüs’ün kapağı, daha fazla eğilerek belinizi incitmenizi de önlüyor. Bu yılın “All-in-One Çamaşır Makinesi ve Kurutucu Combo” ürünleri müşterinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde düşünülerek piyasaya sunuldu. Venüs, büyük hacimli çamaşırları (yorgan, battaniye) yıkamaya olanak da veriyor. Böylelikle yaklaşık % 20 daha az su ve elektrik tüketilirken, zamandan da tasarruf ediliyor.

Bu yılın yeni ürünü Samsung Venüs serisi, çamaşır makinesi ve kurutucunun bütün fonksiyonlarını bir arada sunarak, bir çamaşır makinesinin sağlayabileceği tüm özellikleri sunuyor. Bu özelliği ile de çamaşır makinesinde yeni bir çağ açıyor. Samsung Electronics yeni ve güçlü çamaşır makineleri üreterek, lüks tasarımlarıyla tüketicilerin beklentilerini karşılayıp, yaşam stillerini yükseltmeye devam edecek.

аренда квартир посуточно
flower-king.com.ua/
www.gss.com.ua

1.365 views

Etiketler:, , , ,


Temizliğin sessizliği… için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Sazya  yorumladı. 01:55 - 12 / 03 / 2012:

    diyor ki:Meraklı Minik biz de takip ediyoruz. Ve ben Ada’dan daha ok siyevorum sanırım. ocuklar muhteşemler.