Termikel’den 3 yeni Ankastre fırın | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Termikel’den 3 yeni Ankastre fırın

Termikel’den 3 yeni Ankastre fırın


Ürün geliştirme ve Ar-Ge departmanlarında yürüttüğü çalışmalarla sürekli yeniliklere imza atan Termikel, 2009 yılında tüketicilerle 3 yeni fırınını buluşturdu. Estetik ve teknolojiyi bir araya getiren Termikel’in yeni fırınları mutfaklarında farklılık arayan tüketicilere şık tasarımlı alternatifler sunuyor.

Önden açılan standart fırınlara, BO 6341 fırını ile yandan kapak seçeneği oluşturan Termikel, mutfak dizaynı ile uyumlu olarak kapağın yönünü sağa ya da sola uyarlayabiliyor. 8 farklı pişirme özelliği sayesinde her türlü yemek için en doğru pişirim ayarını sunan BO 6341, siyah cam kapak dizaynı ile hem ev hanımlarına temizlik kolaylığı sunuyor, hem de mutfağa camın şıklığını yansıtıyor.

Cam şıklığı serisinin diğer yeni iki fırını ise BO 6451 ve BO 6551. Yandan kapaklı ve dokunmatik saat özelliğine sahip Termikel BO 6451, zarif tasarımı ile mutfaklarında estetiği öne çıkarmak isteyen tüketiciler için dikkat çekici bir alternatif oluşturuyor. BO 6551 ful dokunmatik Termikel fırını ise yandan ve önden kapak seçeneği sunuyor. Tüm komutların hiçbir düğmenin yer almadığı dokunmatik ön panelden yapıldığı BO 6551 fırının, sezonun en gözde ürünlerinden biri olacağı öngörülüyor.

flower-king.com.ua
divanio.com.ua/
создание сайтов

1.643 views

Etiketler:, , , ,


Termikel’den 3 yeni Ankastre fırın için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 lale  yorumladı. 07:52 - 12 / 03 / 2012:

    dcstadım bir konu yalnız bana sfcrekli mı acaba? dedirtiyor. Sizin renclemeleiiniz ve rehberleriniz ışığında bu engin fotoğraf dfcnyasındaki yabancılığımız azalıyor. Sizin incelemeniz ile Sony HX100V almaya karar verdim ve aldım. Hatta bazı yerde siz Sony 16MP ama Exmor R teknolojisi bunu telafi ederek hakkını veriyor. gibi bir beyanınız da oldu ama nedense ben mi denk geliyorum bilemiyorum Canon incelemelerinde f6zellikle Canon 12MP’i aşmıyor Sony aşıyor diyorsunuz.-Kf6tfclemiyorsunuz fakat Sony 16MP yi hakkıyla başarabiliyorsa bunda ne kf6tfclfck var?-Canon bunu başaramadığından 12MP de ısrar ediyor olabilir mi?-Son kullanıcı sizin benden e7ok iyi bildiğiniz nokta da ki bunu en e7ok mobil telefon kameralarında yaşıyoruz. Oooo 5MP kamerası var Oooo 8Mp kamerası var diyerek f6le7eklendiriyor. dcretici ae7ısından bu bence olumlu bir şey.Bunu yazarken bir taraf olma durumu olmadığını dfcşfcndfcğfcmfcn altını e7izerek sadece merakımdan bu soruları ve fikirlerimi yf6nelttim.Saygılarımı sunarım.