Termikel’den yepyeni 3 fırın | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Termikel’den yepyeni 3 fırın

Termikel’den yepyeni 3 fırın


Ürün geliştirme ve Ar-Ge departmanlarında yürüttüğü çalışmalarla sürekli yeniliklere imza atan Termikel, 2009 yılında tüketicilerle 3 yeni fırınını buluşturuyor. Estetik ve teknolojiyi bir araya getiren Termikel’in yeni fırınları, mutfaklarında farklılık arayan tüketicilere alternatifler sunuyor.

Önden açılan standart fırınlara BO 6341 fırını ile yandan kapak seçeneği oluşturan Termikel, mutfak dizaynı ile uyumlu olarak kapağın yönünü sağa ya da sola uyarlayabiliyor. 8 farklı pişirme özelliği sayesinde her türlü yemek için en doğru pişirim ayarını sunan BO 6341, siyah cam kapak dizaynı ile ankastrede estetiği mutfaklara taşıyor.

Cam şıklığı serisinin diğer yeni iki fırını ise BO 6451 ve BO 6551. Yandan kapaklı ve dokunmatik saat özelliğine sahip Termikel BO 6451, zarif tasarımı ile mutfaklarında estetiği öne çıkarmak isteyen tüketiciler için dikkat çekici bir alternatif oluşturuyor. BO 6551 ful dokunmatik Termikel fırını ise yandan ve önden kapak seçeneği sunuyor. Tüm komutların hiçbir düğmenin yer almadığı dokunmatik ön panelden yapıldığı BO 6551 fırının, 2009 yılının en gözde ürünlerinden biri olacağı öngörülüyor.

аренда квартир киев посуточно
доставка цветов по киеву
автогражданка стоимость

1.260 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.