Üç farklı fırın, tek fırında buluştu | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Üç farklı fırın, tek fırında buluştu

Üç farklı fırın, tek fırında buluştu


Hotpoint – Ariston, tüketicilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, diğer fırınlara göre çok daha geniş bir hacme sahip olan ve daha esnek bir kullanım olanağı sunan “Openspace”i geliştirdi.


Konfor

Openspace, 60X60 cm boyutlarındaki standart ankastre fırınlara göre “ekstra iç hacim” avantajıyla fark yaratıyor: Geleneksel 58 litre fırın boyutlarında olan Openspace, tam 70 litre iç hacme sahip. Ayrıca kategorisindeki en geniş fırın ve daha fazla iç hacim olanağıyla son derece çekici.

Openspace, aynı anda 4 seviyede pişirme işlemini gerçekleştirilebilen tek fırın olma özelliğiyle de öne çıkıyor. Bu sayede, kalabalık misafirler için aynı anda 4 farklı tepside pizza hazırlanabiliyor veya tek seferde çok kişiyi ağırlayacak yemekler pişirilebiliyor.

“ExtraLarge” bölmesinde en ideal pişirme için 10 farklı pişirme programı sunuluyor. 6 adet standart pişirme programı ve 4 otomatik program (pizza, ekmek, et ve tatlı-pasta) bulunuyor. Örneğin, otomatik ekmek programında sadece 1 saat gibi kısa bir sürede tüm ailenin 1 haftalık ekmek ihtiyacını karşılayabilecek kadar ekmek aynı anda pişirilebiliyor. Üstelik bütün bunlar A enerji sınıfı ile gerçekleşiyor.Akıllı Çözümler

Isı geçirmeyen özel separatör sayesinde Openspace, mutfakta hayal edilebilecek maksimum fonksiyonellik için ana bölme ve küçük bölme olmak üzere iki ayrı fırına dönüşüyor.

Ana bölme ve küçük bölmede aynı anda farklı pişirme derecelerinde farklı yemekler, tat ve kokuları birbirine karışmadan pişirilebiliyor. Bölmelerden sadece biri kullanıldığında ise zamandan ve enerjiden tasarruf edilebiliyor. Separatör kullanılmak istendiği zaman basitçe yerine yerleştirmek yeterli. İdeal pişirme için iki bölme arasındaki ısı farkının maksimum 100°C olması gerekiyor.


Ana Bölme

Hacmi 48 litre olan ana bölmede, aynı anda 3 seviyeyi de kullanarak 3 tepsi yiyecek hazırlanabiliyor. Standart programlarla istenilen yemek istenilen ısı derecesinde pişirilebiliyor. Üstelik fırının sadece bu bölmesi kullanılacağı için 0 enerji tasarrufu da sağlanıyor.Küçük Bölme

20 litre hacme sahip olan küçük bölme, özellikle “hızlı pişirme” için tasarlandı. Böylece, fırının sadece bu bölmesi çalışacağı için @ enerji tasarrufu sağlanabiliyor.

Dijital gösterge sayesinde, tek bir bölme ya da iki bölme birden çalışırken pişirme işlemi kolayca takip edilebiliyor.


Tasarım

Yeni neslin fırını Openspace’te bir araya getirilen son derece sade ve zarif hatlar, kendine has karakteriyle uyum içinde. Kalın camdan tasarlanmış geniş ön kapak, iç alanda kullanılan gri ayrıntılar ve halojen lambalar sayesinde fırının içi rahatlıkla izlenebiliyor.

Openspace Makio Hasuike Studio tarafından tasarlandı. Openspace Ankastre Fırın, Hotpoint-Ariston’un tüm Experience Serisi ile uyumlu bir şekilde mutfaklarda yerini alıyor.

квартиры киев посуточно
купить цветы киев
автогражданка цена

1.222 views

Etiketler:, , , , ,

Comments are closed.