Whirlpool’dan çarpıcı bir tasarım | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Whirlpool’dan çarpıcı bir tasarım

Whirlpool’dan çarpıcı bir tasarım


Whirlpool, soğutucu kısmı üstte, dondurucu kısmı altta bulunan kombi tipi no-frost buzdolabı ile maksimum kullanım kolaylığı sağlıyor. Buzdolabı kullanım alışkanlıklarını değiştiren ve fonksiyonelliğiyle mutfak hayatını kolaylaştıran Whirlpool ARC 8140/1/IX kombi tipi buzdolabı, şık tasarımı ve geniş iç hacmiyle da dikkat çekiyor. Tüm Whirlpool buzdolaplarında olduğu gibi, A enerji sınıfında bulunan bu ürün elektrikten tasarruf sağlıyor.

Whirlpool’a özel 6. his teknolojisine sahip Whirlpool kombi tipi buzdolabı, normal bir buzdolabından beş kat hızlı soğutma best online casino özelliğiyle yiyecekleri ideal şartlarda, tazeliklerini kaybetmeden koruyor. Whirlpool 6. his teknolojisi, buzdolabının kapısı normalden daha uzun süre açık kaldığında ya da elektrik kesildiğinde soğutma sistemini hızla harekete geçirerek buzdolabının doğru sıcaklık derecesine dönmesini sağlıyor.

Dünyanın bir numaralı beyaz eşya markası Whirlpool, buzdolabından kurutma makinesine, fırından derin dondurucuya kadar çok geniş bir ankastre ve solo ürün yelpazesini Vestel mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunuyor.

www.flower-king.com.ua/
угловой диван киев
интернет магазин создать

1.759 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.