Yeni Nesli Televizyonlar | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Yeni Nesli Televizyonlar

Yeni Nesli Televizyonlar


Yeni RL838 ve TL838 / 868 TV’lerde Smart TV hizmetlerini kullanmak için gerekli her şey TV’nize entegre olarak bulunmaktadır: bu seriler USB, HDMI® ve LAN gibi çeşitli arabirim seçeneklerini içerir ve isteğe bağlı olarak sağlanan bir WLAN USB dongle aracılığıyla kablosuz kullanılabilme özelliğine sahiptirler. DLNA® onayı, teknik özellikleri destekleyen diğer aygıtlarla birlikte çalışabilirliği garantiler. HbbTV® (Hibrit yayın geniş bant TV) hizmetlerine de erişebilirsiniz. HbbTV® yayın yoluyla iletilen TV hizmetlerini, geniş bant yoluyla iletilen servislerle sorunsuz şekilde birleştiren açık bir platformdur; bu servislerin arasında TV programı veya Catch-up TV ile ilgili ek bilgilerin sağlanması sayılabilir. Hibrit servisleri tamamlamak üzere, RL838 ve TL838 / 868 modelleri Toshiba Places yoluyla katma değerli hizmetlere ve içeriklere kolaylıkla erişmenizi sağlar.

Toshiba Places sayesinde, kullanıcılar doğrudan bir TV yoluyla, güvendikleri bir sağlayıcı tarafından sunulan Web tabanlı içeriklerin ve hizmetlerin tadını çıkarabilir ve bunları paylaşabilir. Video Place abonelik veya İzleme Başına Ödeme yoluyla İsteğe Bağlı Video hizmetlerine erişim sunar. News Place farklı haber hizmetlerine, Music Place ise çeşitli müzik kataloglarına ve İnternet radyo hizmetlerine erişmenizi sağlar. Son olarak, kullanıcılar Social Place ile web platformlarına video ve fotoğraf yükleyebilir ve bunları dünyanın dört bir yanında bulunan aileleri ve arkadaşlarıyla kolaylıkla paylaşabilirler. Aynı zamanda Facebook’a erişim sunarak arkadaşlarınızla bağlantı halinde kalmanızı sağlar.

Ayrıca TL838 ve TL868 serileri, 3D Full HD LED panellerinde 3D içerik görüntülemeye hazır durumdadır. Bu seriler kullanıcılara 3D içerik seyrederken mümkün olan en gelişmiş görüntü kalitesini sağlamak için 3D aktif shutter gözlük teknolojisini destekler. Görüntülerin pürüzsüz ve akıcı olmasını sağlamak için, paneller arka ışıklandırma kontrollü Gelişmiş Hareket ve Çözünürlük (AMR) 200 desteklidir.

Health Check-up
kvartiraarenda.com/
диваны купить киев

1.364 views

Etiketler:, , , ,

Comments are closed.